Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves lányt engednétek 37...

17 éves lányt engednétek 37 éves pasival járni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 22:31
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
87%

28# mint írtam 14 év a beeegyezési korhatár. Innentől maga dönti el mindenki mi fér bele.

Ha 18 lenne a lány akkor is hőbörögnél? vagy szerinted egy lány 17 évesen még fejlődik aztán 18 évtől az ő dolga? Hogy külnöböztetsz meg egy 17 évest egy 20 évestől látszatra, hm? VAgy ha bejön neked egy20 évesne kinéző lány, jól elbeszlgettek ,d e közi hogy 17 akkor dobod csak a kora miatt?

2021. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
97%
Kb. egy hónapja láttam egy 18 éves rokonomat egy vasútállomáson. Talpig feketében, kb. múlt század eleji frizurával, igazi kis dáma volt. Kicsit karótnyelt, és távolságtartást sugárzó volt. Én 28 évesen kb. vele egyidősnek néztem volna ott ki. Jóval idősebbnek nézett ki a koránál, volt tartása stb., szerintem sok 30 éves nem merte volna megpróbálni felszedni őt.
2021. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
92%

Nem fogadnánk kitörő örömmel de tenni nem sokat lehet 17éves hamarosan nagykorú Ha túlon túl tíltod még az ellenkezőjét éred el

Csak imátkozni lehet hogy a lányod észhez térjen

2021. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
8%
En most vagyok 34 siman bejonnek a fiatal kis barackok, belekostaolnék a szaftos husukba. Meg azok meg nincsenek ugy szetcincalva. A 17 éves kis barack meg mar siman golyoérett.
2021. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
89%
34. Mintha a 20 évesek kiégett ribik lennének...Azért buksz a 17 évesekre, mert ezzel a mentalitással is látszik, hogy egy f.stalicska vagy és egy agyilag már érett felnőtt 20-as 30-as nőnek te nem kellesz. Mellesleg nekem nem egy évfolyamtársam az egyetemen 22, 23, 24 évesen is vagy szűz volt vagy csak az első pasija volt, esetleg 1-2. Szóval nem voltak "szétcincálva", pedig szép igényes lányok voltak...
2021. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
97%

Most nem azért, de sok nőt ismerek akik 14-16 évesen jártak 35-40es palikkal.

Amíg benne vagy tiniként, addig izgalmas, felnőtt férfi aki komolyan vesz, stb.


De az ilyenek fura mód dobják ezeket a lányokat amikor elérik a 20-23 éves kort.


És akkor aztán el lehet gondkozni azon, hogy ténylegesen milyen vágyai vannak annak a férfinak. Kivel jártál x éven át, kivel élted meg az első élményeidet, ki formálta a szexuális kultúrádat.

Ha mondjuk 10 éves kor lenne a beleegyezési, hány ilyen járna 11-12 éves kislányokkal mert hát legális. 🙃


Szóval ja, szerintem a magyar beleegyezési korhatár elég pedofil. Szerintem 21 éves kor alatt csak max 2-3 évvel idősebbel szabadna, legálissá tenni, csak hát....sokak csúnya kis titkai kerülnének napfényre.

2021. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Altalanos suliba jartam, de annak mar vagy 25 éve. A mai napig emlekszem ra, hogy mennyiszer hivtak ossze rendkivuli ertekezletet, mert az osztaly lány tanuloit széditette egy idosebb srac, a botond. A srac akkor volt 25+ os. Emlekszem,hogy a szulok probaltak tavol tartani a lanyukat tole, de megis eleg magas volt az abortusz száma az év vegere.
2021. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
100%
37 vagyok ès egy 14 éves lány van rámkattanva. A nagyobb lányom 13 èves. Szóba sem jöhet semmilyen testi kapcsolat . A szülei alkoholisták . Kislányok mèg ilyen korban csak a biztonságot keresik.Rávettem hogy beszèljen gyámüggyel . Ki is mentek már de el is vittèk . Sajnálom az ilyeneket ès pláne azt , hogy valaki ezzel kèpes ès visszaèl. Nem tudják mèg mit akarnak könnyen befolyásolhatóak .Nem működik ez semmi kèppen szerintem
2021. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!