Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engednétek a 17 éves...

Ti engednétek a 17 éves lanyotokat a barátjánál aludni?

Figyelt kérdés

Nagyon figyel a védekezésre

Első barátja de nagyon jol megvannak

Par hónapja járnak

Nem agyatlanok hogy baj legyen


2016. aug. 12. 00:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%
Persze :D
2016. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
ha itt sok lesz a pozitív válasz, akkor megmutatod anyádnak v mi?
2016. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
17 evesen megengednem. Mar nem olyan gyerek.
2016. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%

igen, 17 évesen már simán


bár 1 kikötés van, hogy ismerjem a srácot

2016. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
erényövet rá, kulcsot az óceánba
2016. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Amit megtehet ejszaka, azt megteheti delutan 2-kor is! A szulo ilyenkor attol parazik, hogy felcsinalja a srac, mikozben elfelejti, hogy delelott 11-kor is ugyan ugy eshet teherbe, de persze ha napkozben talalkoznak, az nem gond! Ugyan mar! Amit felsorolsz itt erveknek, inkabb attol felj, hogy ne igyon meg drogozzon meg cigizzen, en attol jobban feltenem, mint lefekszik a sraccal. Addig jobb, amig 1 sraccal teszi! Szoval nem ertem, miert ne alhatna nala?
2016. aug. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem igazán értem hogy ez miért kérdés :D
2016. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%

Ha ismerem a fiút és megbízok mind a kettőben akkor igen. De a lányom lelkére kötném, hogy nagyon vigyázzon a védekezésre!

De azt se felejtsük el, hogy nem csak éjszaka áll fel. És inkább otthon a szobában csinálják, mint a parkban egy bokorban.

2016. aug. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
A konzervatív öreglányok már alszanak? :D
2016. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

En vagyok a lány . 2x aludtam mar ott de egyik mert nem tudott hazakísérni a masik meg buli utan 2 ora alvás.

Szeretnék ugy ott aludni h elotte Megbeszéljük de nem engedi. Az a két alkalom az ugy jott ahogy. De volt utana balhé.

Ha a baratom megkérdi akkor anya olyat mond h : Tul gyors, vagy terhes lehetek, nemi beteg, nem vagyok önálló, kerdezzem meg aputól ( de mar alszik.

Pedig semmi hátránya nem lenne . Szeretkezni nappal szeretek. Ha a gumival gebasz van azzonal kiderul, nala nem alszok sokáig.

Barátom mindig este er haza a munkából igy nem is tudunk egyszerre sokat eltölteni. Es nagyon örülne ha mellettem ebredne persze én is <3

2016. aug. 12. 00:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!