Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy tinédzser fiúnak is el...

Egy tinédzser fiúnak is el kell viselni az ősök unalmas beszédét a nagy korkülönbségről?

Figyelt kérdés

Az előbbi kérdés ihlette ezt, ahol a 37 éves pasiról meg a 17 éves lányról volt szó.


Csak azért mondom ezt, mert amikor én voltam 17 éves, egy 30-as nőhöz én meg pár srác felmentünk. A részletekbe nem megyek bele, mindegy, mi történt. Magánügy.


De, ha nekem anyámék azzal az unalmas fecsegéssel tömték volna a fejemet, hogy ez helytelen, túl nagy a korkülönbség, stb. Hát esküszöm, hogy kimenekültem volna a világból. Vagy, magamat ismerve, csak azért is elkezdtem volna ilyen 30-as nőkkel foglalkozni, ha úgy lett volna. Borzasztóan idegesítő ez a locsogás. Sajnálom a mai fiatalokat.


2021. okt. 27. 23:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Kérdés: amikor a "hőstett" után hazaértél, leültetted anyut és aput, és elmesélted nekik? Jártál is a 30-as nővel, vagy csak egyszer megdugt@l egy qrvát?

Gondolom ha hazavitted volna bemutatni, hogy akkor majd nyilván feleségül veszed hamarosan, a szüleid kitértek volna a hitükből.

Amúgy meg szerintem a 17 éves fiúk nagy része csak álmodozik a nőkről, és egy 15 évest sem tudnak felszedni, nemhogy egy 37-est.

Abba meg már bele se menjünk, hogy a 17 éves csaj simán teherbe tud esni az idősebb pasitól, míg ezzel ellentétben egy 37 éves nőnek valószínűleg nem az az álma, hogy felcsinálja egy mafla 17 éves srác... vagy ha becsúszik a baleset, egyedül is meg tudja oldani.

2021. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

#1


Nem prostituált volt, hanem egy olyan nő akivel megismerkedtünk, érdekes körülmények között. Az egyik srác pedig, aki már dolgozott (18 éves volt akkor) össze is jött vele, és igen, ő hazavitte bemutatni. Na, erre varrjál gombot, mert gondolom erre nem számítottál. De egyébként most teljesen mindegy, mert nem ez a téma.


17 évesen azonban nem tűrtem volna, hogy beleszóljanak az ügyeimbe. Már lassan felnőttkorú voltam, ráadásul úgy alakult az életem, hogy 18 évesen lényegében már egyedül éltem, magamra főztem, takarítottam, stb. Senkinek semmi köze hozzá, mit tettem volna.


És azt gondolom, ma is sok srác így érez.

2021. okt. 27. 23:34
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

"ráadásul úgy alakult az életem, hogy 18 évesen lényegében már egyedül éltem, magamra főztem, takarítottam, stb."


Jó, hát ha elhanyagolnak a szüleid, akkor persze hogy mamakomplexusod van.

2021. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem, ezt úgy hívják: önállóság. A volt barátnőm 18 évesen felment Pestre, már dolgozott. Persze mit tudsz te erről, akit ki tudja meddig tartottak el a szülei.
2021. okt. 27. 23:44
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Az "unalmas beszéd" azoknak kell akik olyan éretlen kis hülyék, hogy maguktól nem jönnek rá a dolgokra.. Például hogy egy utolsó féreg az a felnőtt aki rámászik egy kamaszra. De ugye van az az öntelt hülye kategória, aki kis csira létére okosabbnak hiszi magát az "ősöknél"
2021. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Az éretlen kis hülyéket a korabeliek is kihasználhatják, de azzal nem foglalkozik senki.


Egyébként mikor idősebb lettem, olyan 24-25 éves nekem volt 17-18 éves barátnőm.


Kapaszkodj meg: még a családját is ismertem, ott is aludtam náluk idővel.


Na, most gondolom kiakadtál.


És szerinted érdekel valakit a szent beszéd?

2021. okt. 27. 23:55
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

Bocs hogy beleszólok a kis házassági vitátokba.

Az is meglehet hogy különböző emberek különböző mértékben nőnek.

Valakik csak simán hamarabb érnek, valakik meg később.

2021. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

Szülő vagyok a bides életben nem locsogtam a korkülönbségről sőt soha semmiről nem: locsogtam, én beszéltem a gyerekeimhez. Es sosem tűnt úgy mintha unták volna. Attól meg persze előfordulhatott. Abban viszont biztos vagyok hogy te aztán nagyon negatív vagy a szülőséggel kapcsolatban meg úgy egyáltalán, tiszteletlenül állsz hozzá ehhez. Locsogó-fecsegő szülők.. -atyaég! Te csak ne sajnáld a mai fiatalokat. Többsége vígan beszélget a szüleivel és örömmel hallgatja meg őket, ha azok valamit akarnak tanítani nekik.

Tisztában vagy egyáltalán a fecsegés szó értelmével? Csak remélni tudom, hogy igazából nem vagy még 30 sem...

2021. okt. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Egyébként meg nem tűnik fel neked, hogy mindenbe bele lehet közni? :) Most nemrég megismertem egy nőt az egyik munkámon, aki kb. 15 évvel idősebb, mint én. Na erre is mondhatnád, hogy milyen mocsok vagyok, mert ugyse maradnék azzal a csajjal. Csakhogy...


Megakadályozta valaki, hogy 17 évesen felmenjek egy 30-as nőhöz? Nem.


Megakadályozta valaki, hogy huszonévesen legyen tini barátnőm? Nem.


Meg tudnád akadályozni te magad, hogy az idősebb nővel legyen nekem valami? Nem.


A tanulság ez:


Ha két ember együtt akar kenni, akkor együtt is lesznek. A locsogás nem segít.


Tanácsot viszont lehetne adni. De az nem az erkölcscsőszöktől jön.


Na, szia ;-)

2021. okt. 28. 00:09
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
B+ kérdező te nagyon idétlen vagy. Kinek írod hogy "na szia"? XD Lehetsz úgy 12 éves. Inkább hajtogass papírhajót ne itt a neten locsogjál hülyeségeket. Senkit nem érdekel ki bahhnál vagy bahhtál meg. De sztem te még senkit.
2021. okt. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!