Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utalhat a viselkedése?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat a viselkedése?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki szinte minden nap rámír, de nem ismerem olyan régóta, szóval nem mondanám, hogy barátok vagyunk, vagy ilyesmi.. de ez, hogy gyakran keres, ugye lehetne egy jel, hogy tetszek neki. de ezen kívül elég furán viselkedik, mert sokszor olyan lekezelőnek tűnik, bár ez lehet a korral jár, mert 11-12 évvel idősebb nálam. (ő 28, én mindjárt 17) na szóval nem nagyon mond olyanokat, ami arra utal, hogy bejövök neki, sőt, elég fura, de mégis mindig rámír elég rövid (pár hetes) ismeretség után.. szerintetek miért van ez?

2015. júl. 29. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez számodra is egyértelmű.
2015. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom, mert van egy sportág, amit mindketten versenyszerűen űzünk, és igazából csak ezzel kapcsolatban szokott írni nekem:D
2015. júl. 29. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!