Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha csak barátok miért van...

Ha csak barátok miért van állandóan nála ? 10 év van köztük.

Figyelt kérdés
Gondol egyet és elmegy délelőtt ,este 8-9 körül hazaér. Mindig kérdezem hol volt, mindig annyit mond elment ehhez a fiúhoz beszélgetni.
2021. nov. 5. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

A lanyodrol van szo?

Nyilvan nem csak baratok, de lehet, csak kefelni jarnak ossze, ezen kivul semmi komoly es ezert nem akar bovebben meselni rola.

Nyilvan nem mindegy az eletkor sem, bar gondolom, hogy nem egy 14 eves lanyrol van szo.

2021. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Beszélgeni.

Ha a második betűt felcseréled a-ra, aztán az é-t o-ra és így tovább, meg is kapod a választ. ;-)

2021. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a lányt(ha lány),ez mi honnan tudjuk? Vagy azt hiszed majd ír az a fiú,hogy én vagyok az,ezt meg azt csinálunk.

Lehet,hogy a válaszolókank van igazuk,és nem (csak) beszélgetnek..

2021. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Baráti szex is van.Lehet ezért nála.
2021. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves lányod?
2021. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Utolso 😂😂😂
2021. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
Volt már velem is ilyen, apjának szóltam már a végén mert 0-24-ben nálam volt, mondom neki mivan veled lány többire is kell h maradjon tesztoszteron.
2021. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd emg töle, ö tudja egyedül.
2021. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Ti ketten az apjával pontosan egykorúak vagytok? Nekem nagyszüleim közt volt 10 év, szüleim közt 7 és valahogy felnőttünk.
2021. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!