Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális dolog, hogy...

Mennyire normális dolog, hogy egy szülő nem engedi a 14-15 éves lányának hogy barátja legyen?

Figyelt kérdés
Te sem engednéd?

2021. nov. 5. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Hát jó kérdés.

Én szerintem ennyi idősen engedném(attól is függne persze kivel,ha egy normalis,kb. Ő korabeli,akkor simán)

2021. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
40%
Barátja lehet, pasija nem.
2021. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Persze, miért ne? Persze haza kellene hoznia, hogy megismerjük mi is, aztán ha jófej és kedves, akkor legyenek boldogok.
2021. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyenekből lesznek a titkolózós gyerekek, később kocsmázás, bandázás, füvezés... Ha valakit szeret akkor úgyis vele lesz, csak akkor nem otthon ahol a szülei tiltják, hanem máshol. Kitudja hol. Ez a helyzet azt jelenti, hogy a gyerek energiái nem voltak lekötve és ezt az elfoglaltságot találta magának. De gyereknevelésről most nem adok tanácsot.
2021. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Én sosem értettem ezeket a szülőket. Általános iskolában volt egy nagy szerelmem, akivel kölcsönösen nagyon szerettük egymást, viszont a szülei nem engedték hogy barátja legyen, elutasították még a gondolatát is. Emiatt csak az iskolában lehettünk együtt, soha sehol máshol. A lány nagyon rosszul érezte magát emiatt, gyakorlatilag széttört magában.

Én sohase csinálnám ezt a gyerekemmel, az biztos.

2021. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy normalis fiú,akkor miért ne?
2021. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ hogy anyja fajtája, vagy az apjára ütött természetben :)
2021. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ. Mert gyerek meg gyerek között van különbség: én nem állítanám

hogy más szar szülő ha nem hagyja farok után futni az általános iskolás lányát, mert ő ismeri: Ő tudja milyen gondolkodású, ő tudja mennyire okos vagy kihasználható (nem, nem számít hogy "koránál érettebbnek " hiszi magát a kislány, az összes annak képzeli magát) Ő tudja cseszik-e tanulni, lógós-e vagy megbízható, lehet-e rá számítani vagy csak egy pimasz kamasz, aki túl sokat hisz magáról... és ugyancsak a szülő tudja hogy maga korabeli fiúra ácsingózik a kislány, vagy behülyítette a gyereket valami perverz felnőtt. A szülőnek kell megítélni. Amúgy tök mindegy mit ír pár idegen, gyakorlatilag zéró infóval.

2021. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Lányokat mindig jobban féltik általában.
2021. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
Talán mert a lányok élete könnyebben baszódik el, akár szülnek, akár abortuszra mennek.
2021. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!