Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minek szülnek az emberek...

Minek szülnek az emberek 3-nál tőbb gyereket?

Figyelt kérdés

2021. nov. 19. 20:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
72%

Mert szeretik a gyerekeket, örömmel tölti el őket az élet továbbadása, a nevetés, egy-egy újabb csoda kibontakozása?

És ha mindezek mellett anyagilag is megtehetik, akkor miért NE?


Én is feltehetnék ilyen kérdést: akinek van pénze rá, az miért nem vállal 3nál több gyereket?


A válasz tulajdonképpen mindkét kérdésre ugyanaz: másoknak semmi köze hozzá.

2021. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
69%
Például mert szeretjük a gyerekeket.
2021. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
De én is szeretem a férfiakat, de elég 1 az életembe! Ha valakinek nem elég 1 férfi, akkor tart egy szeretőt mellé. De olyan nincs, hogy 4 férfit tart. Gyerekkel ugyanez. Kutyákat is szeretem, de nem kell 4. A jóbol is megárt a sok.
2021. nov. 19. 20:39
 4/66 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem fogadod el a válaszokat tulajdonképpen minek tetted fel a kérdést?
2021. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
89%
Te szereted a kutyákat, de nem kellene neked négy. Van, akinek pedig kell és van is. Ha normálisan tartja őket, akkor téged miért érdekel vagy zavar? Érted a párhuzamot?
2021. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
56%
Ne kelljen SZJA-t fizetni.
2021. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Nem zavar, de el nem tudom képzelni, hogy normálisan lehet így élni, hogy akarhat az ember "bolondok házában" élni? Ezt nem értem, nem bántani akarom, tényleg nem értem.
2021. nov. 19. 20:51
 8/66 anonim ***** válasza:
93%

Mindig lesznek ilyen emberek, akik úgy gondolják, hogy ők tudják mi a jó a másiknak,mint te, kérdező.


Aki nem akar gyereket annak ezt mondják: Miért nem szülsz,öreg korodban nem gondoz majd senki

Aki 1-et akar: egy gyerek az nem gyerek

Aki 2-t akar: miért nem vállalsz hármat, több az állami támogatás

Aki 3-at vagy többet akar: normális vagy?se anyagilag se idegileg nem fogod bírni

2021. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
Nem privátozok, bocs! Itt miért nem mered megkérdezni?
2021. nov. 19. 20:55
 10/66 anonim ***** válasza:
94%
Mert az emberek mások? Mást szeretnék? Nekem pl egy gyerekem van, nem akarok többet és nem is bírnám a nyüzsit, de még tudom érteni, hogy valaki meg igen. Empátia.
2021. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!