Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya fél online vásárolni,...

Anya fél online vásárolni, hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
Bármit szeretnék venni akár játékban akár csak online egyből elkezd kiabálni, hogy az összes ilyen átverés és csak le akarják húzni a pénzt a kártyánkról. Már 17 vagyok, de nekem sem engedi, hogy bankkártyám legyen. Eleinte nem zavart, de mostanában egyre többször szeretnék valamit venni a neten, (ruha, nyaklánc, könyv, játékok) de a témát se merem már felhozni mert mindig áll a cirkusz. Nyáron voltam diákmunkán, onnan van pénzem, kifizetném neki, de így sem engedi :(
2021. nov. 21. 14:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
18 évesen tudsz nyitni számlát nélküle is. Sajnos addig nem sok mindent tehetsz. Tudatosan használva az ember nem lesz átverés áldozata.
2021. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

Talán már hallott olyanról, akit átvertek vagy lehúztak. Ez bizony előfordul.

Használni kell egy biztonsági böngészőt vásárlásnál, pl. AVAST SECURE BROWSER, és azon belül a banki stb. oldal, úgy minimális esélye hogy csalás vagy hamis webhely áldozatai lesztek. Mindenesetre az online vásárlás hátránya, hogy soha nem látod előre, hogy milyen minőségű árut veszel meg.

2021. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
A másik, hogy nem kell túl sok pénzt tartani azon a kártyán, amivel online vásároltok rendszeresen.
2021. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
86%
Így van, 18 évesen nyithatsz te is és mondhatod, hogy az egyetem vagy a diákmunka miatt kell.
2021. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
21%

Én sem szeretek online vásárolni. Kb 2x alaposan befurudtem, egyszer egy bútorral, másik alkalommal ruhákkal. Egyik sem utalta vissza a pénzt. Eltűntek, atvertek, becsaptak.


Utána nagyon figyeltem kitől rendelek, magyar cég legyen, legyen magyar ügyfélszolgalat, fel is vegyek a telefont... De meg így is... A minőséget nem tudod ellenőrizni.


Így mi maradtatunk a nem online vásárlásnál. Netrol maximum könyvet rendelünk és ennyi.

2021. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%

Én a kajatol kezdve a ruhákon át a csekkek befizetéséig mindent online, bankkartyával teszek.

Egyszer nem vertek még át. Nyilván nem kell minden szembejövő oldalon kiadni a kártya adatokat és nem szabad magánszemélyeknek előre utalni. Anyukád túl parázza

2021. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
lehet utánvéttel is rendelni dolgokat. igaz manapság egyre gyakoribb hogy előre fizetést kérnek..
2021. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Használj webkártyát
2021. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom! Akkor rendelj onnan, ahol lehet utánvéttel fizetni.
2021. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%
Online bankkártyás fizetéskor védve vagy, mert azt vissza lehet fordítani. Utalni nem szabad, soha!
2021. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!