Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya fél online vásárolni,...

Anya fél online vásárolni, hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
Bármit szeretnék venni akár játékban akár csak online egyből elkezd kiabálni, hogy az összes ilyen átverés és csak le akarják húzni a pénzt a kártyánkról. Már 17 vagyok, de nekem sem engedi, hogy bankkártyám legyen. Eleinte nem zavart, de mostanában egyre többször szeretnék valamit venni a neten, (ruha, nyaklánc, könyv, játékok) de a témát se merem már felhozni mert mindig áll a cirkusz. Nyáron voltam diákmunkán, onnan van pénzem, kifizetném neki, de így sem engedi :(
2021. nov. 21. 14:21
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
63%
Vagy bemegy a hely postára és onnan is tud utalni, csak elég drága a díja pár éve valami 1000 forint körül volt...
2021. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
83%
Hát mióta júliusban lett ez a kötelező vám, azt hozzáteszi az ali, ez 4-500 ft. Azon felül nem kellett még vámot fizetnem semmiért.
2021. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!