Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom párom gyerekét. Mit...

Utálom párom gyerekét. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Lehet fikázni, nem, nem szeretnek kozelebb kerulni hozza, szabadulnek tole. 18 eves, total buta, 0-24 szamitogepfuggo. 3x bukott szakmunkas vizsgan, 4. alkalommal csalassal atment. Most 2 eves erettsegin van, de soha nem fogja megcsinalni, nem tanul egy percet sem, nem is erdekli az iskola csak az a rohadt szamitogep. Teljesen eletkeptelen, egy kenyeret nem tud megpiritani, az anyja a szajaba ad mindent. Hazi munkat nem vegez, szerintem egy seprut nem tud hasznalni. Mellé igénytelen, havonta 2x furdik, hót budos, igenytelen az egesz ember. Szocializacio nulla, baratai nincsenek. Parommal sokat veszekszunk miatta, de mivel mindig a gyereket vedi, inkabb hanyagolom a temat, mert sosem jutunk dulore. A legnagyobb bajom h mamahotel mintapeldany, itt fog velunk rohadni 50 evrs koraig.
2021. nov. 24. 22:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
61%
A pasid lakásában élsz, azért vagy még ott?
2021. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim válasza:
28%
Fuu foggalmam sincs mit lehetne tenni. Próbálj vele leülni és higgadtan,kedvesen beszélgetni vele próbáld jobb belátásra bírni☺️
2021. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
90%
Nálatok lakik a gyerek? Aki ugye azért már nem gyerek. El kellene vele beszélgetni, de nem neked, ez az apja dolga lenne. Persze hogy rosszul esik neki ha bántod, hiszen akármilyen is, csak az ő gyereke. Ebből te maradj ki, mert te leszel a gonosz mostoha. Ez nehéz ügy az biztos. Neked van gyereked? Közös?
2021. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ti nem fogtok így sokáig együtt maradni a pároddal. Sok mindent nem tudsz tenni, a gyerekét fogja mindig előnyben helyezni veled szemben. Vagy megszoksz vagy megszöksz. Legjobb lenne, ha a gyereke neveléséből kimaradnál, majd az anyja ,apja megoldja nem a te dolgod.
2021. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 A kérdező kommentje:
Az kimaradt h en vagyok a ferfi (40). 3an elunk egy kozos tulajdonu hazban.
2021. nov. 24. 22:45
 6/87 anonim ***** válasza:
75%

A kérdező a nevelőpapa. Hahó, szövegértés!


Nagyjából leírtad, mamahotel 50 éves koráig, a picibabának még akkor is megkeni az anyja a zsömit. Ha ennyire gáz a gyerek, pár év múlva lehet kalapáccsal fog téged kinyírni ha sokat pattogsz. Nyilván egyre rosszabb lesz az állapota és egyre kilátástalanabb a sorsa. Nem irigylem, persze téged se és az anyját se.

2021. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
31%

40 éves vagy? Azt hittem vagy 60, nem tudom miért gondoltam. Valahogy a Szilágyi István+felesége ugrott be, azok a körülmények... hogy ti úgy éltek.

Nagyon fiatal vagy ehhez.

2021. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 A kérdező kommentje:
Nekem nincs gyerek, egyelore kozos sincs, de szeretnenk. Az apja 10 eve elhagyta oket, a gyerekkel annyit foglalkozik, h evente 2x elviszi vhova meg karacsonyra ad neki egy kis penzt. Sajnos az anyjara se birok hatni, csak tutujgatja a gyereket. Kb olyan szinten h reggel kionti neki a tejet a bogrebe mert amugy szomjan halna a gyerek.
2021. nov. 24. 22:51
 9/87 anonim ***** válasza:
95%
Írtad, hogy sokat veszekedtek miatta. A párod mit szól ezekhez a dolgokhoz? Pl.: a havi 2 fürdéshez?
2021. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
41%
Ezért (sem) jövök össze gyerekes csajjal.
2021. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!