Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom párom gyerekét. Mit...

Utálom párom gyerekét. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Lehet fikázni, nem, nem szeretnek kozelebb kerulni hozza, szabadulnek tole. 18 eves, total buta, 0-24 szamitogepfuggo. 3x bukott szakmunkas vizsgan, 4. alkalommal csalassal atment. Most 2 eves erettsegin van, de soha nem fogja megcsinalni, nem tanul egy percet sem, nem is erdekli az iskola csak az a rohadt szamitogep. Teljesen eletkeptelen, egy kenyeret nem tud megpiritani, az anyja a szajaba ad mindent. Hazi munkat nem vegez, szerintem egy seprut nem tud hasznalni. Mellé igénytelen, havonta 2x furdik, hót budos, igenytelen az egesz ember. Szocializacio nulla, baratai nincsenek. Parommal sokat veszekszunk miatta, de mivel mindig a gyereket vedi, inkabb hanyagolom a temat, mert sosem jutunk dulore. A legnagyobb bajom h mamahotel mintapeldany, itt fog velunk rohadni 50 evrs koraig.
2021. nov. 24. 22:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
92%
Mind a hárman menjetek el pszichológushoz.
2021. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 A kérdező kommentje:
Mi az h nekem semmi kozom hozza? En fizetem a rezsit, a hitelt, az en penzembol eszik stb.
2021. nov. 25. 12:43
 63/87 anonim ***** válasza:
30%

63. Akkor tessék elfogadni a srácot olyannak amilyen. Nem a te gyereked. Semmi közöd hozzá. Ha nem tetszik valami, akkor húzz el onnan. Amúgy meg miért nincs sajátod? Azt úgy neveled ahogy akarod. Tessék jó példát mutatni.

És még kiváncsi lennék a srác véleményére rólad. Úgy lenne teljes a történet.

2021. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
94%
Javasolva lett (nem véletlenül), hogy mindhárman menjetek családterápiára, pszichológushoz, ha párod ebben nem partner, akkor "vagy megszokod vagy megszöksz"...
2021. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
87%
Szegény gyerek, se normális apja nincs, nevelőapjától meg tart. Hiszen ki se mer jönni a szobájából. Ha szereted a párodat, akkor fogadd el a fiát is, hagyd őket majd az anyja rendezi ő ismeri. Hány éve vagytok együtt?
2021. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 A kérdező kommentje:
4 eve vagyunk egyutt. Nem miattam nem jon ki a szobajabol, hanem azert mert kokemeny szamitogepfuggo. En meg nem bantom, nagyon mar hozza se szolok. 100x elmondtam neki mar az elejen h segitsen be a hazi munkaba, tanuljon, tisztalkodjon, semmi foganatja.
2021. nov. 25. 13:51
 67/87 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom amit meg leírtunk mit kellene (vagy lenne érdemes) tenni, az meg ignorálva van.
2021. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 A kérdező kommentje:
Terapia? En azt is mondtam mar neki. Mind a csaladot, mind azt, hogy nem egeszseges, hogy iskolanapon 10, hetvegen meg 16-18 orat ul a gep elott. Azt mondta o nem megy terapiara, neki semmi baja. Mikor kisebb volt (14-15), ra lehetett beszelni kozos programokra, de most mar oda se akar menni mert neki a gep a mindene.
2021. nov. 25. 14:02
 69/87 anonim ***** válasza:
59%
Értelmesen nem szólsz hozzá csak, hogy takarítson meg segítsen. Ennyi az amit folyamatosan mondasz neki. Senki nem menne ki neked ugrálni ha mást úgy se bírsz mondani. Persze, hogy nem akar mert folyamatosan kérsz mást nem csinálsz.
2021. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 A kérdező kommentje:
Es az, hogy mosogasson el, olyan marha nagy kérés cserebe azert mert eltartom, holott semmi kozom hozza?
2021. nov. 25. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!