Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya azt mondja fogyatékos...

Anya azt mondja fogyatékos vagyok. Nem tudom miért kell így megszégyeníteni mindenki előtt. Zárkózottabb vagyok mint a többi gyerek, és ezért lenéz. Szerintem a koromhoz képest még egész értelmes is vagyok. Mit kéne tennem?Mindig megaláz mások előtt

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2021. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is fogyatékos az, aki választ vár egy ilyen kérdésre, mikor nem írja le, milyen szövegkörnyezetben, milyen helyzetben hangzott el ez.
2021. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Én csak azért írok ide, mert érdekel saját gondolatok híján hányan puffogtatják a "mérgezőszülő" frázist.


Kérdező, apukád mit tesz a helyzet ellen? Első körben a másik szülőnek kéne segíteni.

2021. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Odüsszeusz92 ***** válasza:
79%
Vannak szülők, akik intoleránsak és csak akkor szeretik igazán a gyereküket, ha az csúcs szuper mindenben, az én szüleim is ilyenek és az én anyám is mondott hasonlókat rám. Valószínűleg jobban szereti saját magát mint téged.
2021. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Zéró infó alapján mit lehet válaszolni?
2021. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Én tényleg nem tudom, hogy ennyi lelkiszegény ember miért vállal gyereket, csak tönkreteszi az életét mielőtt az igazán elkezdődhetne.
2021. nov. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Bizonyára örökölted.
2021. nov. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

ezt kellene válaszolnod:

-valószínűleg tőled örököltem.

-mit tehetek én arról, ha rád hasonlítok??

-pedig az utódok mindig magasabbak és okosabbak picit az elődeiknél..

stb

2021. nov. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, ha valóban nincs előzmény, és simán seggfej az anya, akkor nagyon okos dolog pofátlankodásra biztatni a kérdezőt.. De ugye kibicnek semmi sem drága. Nem az ő életüket nehezítik meg még jobban, vagy nem őket bántalmazzák majd.


De hol az apa a sztoriban?

2021. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

És hol a kérdező?

Véletlenül se jön ide megvilágítani a dolgokat.

2021. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!