Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudnék, tenni édesanyám...

Mit tudnék, tenni édesanyám ellen a lent leírt esetben?

Figyelt kérdés
A korom szándékosan nem említenem pontosan, szóval édesanyám amióta elvált èdesapámtól, számunkra a 3 èdestestvèremmel mèg mèrgezőbb ember lett. Ugye ebbe a szüleim bíróság nélkül megegyeztek (papíron még házasok, de anyu meg apunak is lett más, elnem tudom mért nem vállnak) szóval megegyeztek hogy apa utal minden hónapban, 300.000 FT-ot. Ami meg is történik de, ebből édesanyám hetente 2000ret költ a dohányboltba, ami már 8000 Ft, aztán még a hajfestése a prémium borai a Csehországi hosszú hétvégèzèsei, h&m vásárol magának stb. És nekem és a 3 testvéremnek az alap szükségeinken spórol, azzal a címmel "Apátok nem utal, szóljatok neki hogy többet utaljon" láttam a tranzakciót a kis önös vàsàrlàsairól. Tehát ott tartunk hogy enni add mást nem mert " Apátok nem utal". Apa leteszi a 300.000 forintot ott van mindig időben, anya meg? semmit az ègvilàgon, csak ami keveset az állam add, nem dolgozik. És most a profi sportoló karrieremtől akar megfosztani jégkorongos lány vagyok nőttem minden kicsi új felszerelés 54.200 Ft de, én nemzetközi u16 válogatónak vagyok az egyik legesèlyesebb játékos a magyar női u16 ranglista 4. Helyen állok. És ugye ezt kéne fizetni, de ez nem is az a lényeg hogy "jajj anyuci nem fizet ki 55ezret mert hokizni akarok" hanem arról hogy Alap legszükségesebb dolgokat nem add meg nem csináltat nekem szemüveget pl mert hogy Apátok nem utal, és a tesoimnak is hiányos a ruházata.

#családi kapcsolat #Önzőanya #Elhanyagolóanya
2021. nov. 30. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Semmit nem tudsz tenni. Kérj apukádtól közvetlen.
2021. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Kapcsolatban vagytok Apátokkal? Beszéltél neki erről?

Simán kérheti apád, hogy anyád számoljon el a pénzzel... Vagy adjon kevesebbet, és a különbözetet "direktben" adja neked. Akár ahokira, akár másra....

2021. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Én lehet cuccolnék apuhoz.
2021. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Simán bemártanám anyut apunál, és cuccolnék apuhoz. Apu innentől nem utal anyunak, bíróságra beadva a tényállás az összes azt alátámasztó bizonyítékkal, és probléma megoldva.
2021. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Apahuz a munkája miatt nem cuccolni, illetve négyen vagyunk testvérek és panelben lakik
2021. nov. 30. 20:36
 6/19 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
98%
Apuhoz elmész és megmondod neki, hogy anyu nem ad a pénzből amit elvileg miattatok és nektek utal. Hidd el, apu a többit intézni fogja.
2021. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
Mindjárt el is hiszem, hogy faterod lazán kifizet havi háromszázezret.... Ez egy hapsi hisztije, mert ugye a nők a gyerektartásból járnak körmöshöz.. Legközelebb hihetőbbet kamuzz aranyom.
2021. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Szolj Apadnak, hogy mi a szitu. Ne utaljon neki 300-at, hanem 100-at, a tobbit pedig koltse direktbe ratok. Vigyen el benneteket vasarolni! Okvetlenul beszelj vele, mert az GYEREKTARTAS, nem pedig extartas!
2021. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk apánk anno csinált junior bankszámlát, oda utalta a gyerektartást, így magunknak vásárolhattunk belőle ruhát, meg ami kellett. Nálatok ez nem lehet opció? Így anyád nem szórhatná el a lóvét baromságokra.
2021. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
Nyilvánvaló kamu, és komolyan válaszolgatnak rá.. Vicc kategória.
2021. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!