Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyit és hogyan foglalkozik...

Mennyit és hogyan foglalkozik a gyerekeitekkel a férjetek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 12:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Kb napi 10 perc mi volt a suliban leckét erted?
2021. dec. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Sokat foglalkoztam a gyerekkel - amennyire munka engedte -, tekintve, hogy a kedves anyuka 4-5 év után belefáradt az anyaságba, vagy tudja a tököm, mibe, már szétmentünk, nem belőlem lett elege, és rám hagyta a felnevelését anélkül, hogy legalább annyi gyerektartást küldene, hogy az az étkezését fedezi.
2021. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Az ÉN gyerekeimmel semennyit, mert nincsen külön gyerekem csak közös GYEREKEINK vannak és azokkal annyit foglalkozik, amennyire az ideje engedi.
2021. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy mi lepontozandó van a vàlaszokon?
2021. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Sokat, mert az anyuka orvos és van dolga éppen elég a kórházban.

Nem mindig 8-órás a munkanapja most a Covid idején...

2021. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
Munka után 1 orat kedden Csüt. Hétfő-szerda-pentek 3 órát amíg elmegyek edzeni. Ha kormoshoz vagy pilláshoz megyek általában viszem magammal de néha akkor is ő az “ügyeletes” helyettem. Hétvégén változó hogy elmegyek-e edzeni vagy sem.
2021. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy ideje engedi. Heti 2-3x fürdet, hétvégenként reggel otthagyom vele a gyereket az ágyban és ameddig én reggelit csinálok, pakolok addig elszórakoztatja. Nekem ez is hatalmas segítség, hogy tudok ezekkel a dolgokkal haladni. Pelenkázik, öltöztet, vetkőztet. Nagyon szerencsés vagyok, hogy ilyen jó apja van a gyermekünknek.
2021. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Semennyit. Elváltunk van új kapcsolata meg született az új nőjétől 3 fia. Most meg azon pereskedik az a szemétláda hogy csökkentsék a 130 ezres gyerektartást mert sajnálja a lányától. 🤷
2021. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
A szoptatáson kívül mindent megcsinál az első perctől kezdve, imádja a gyerekeinket. 😊 A fürdetés és az esti meseolvasás fixen az övé, ez a kis esti apa-programjuk. De simán elviszi őket a játszótérre vagy oviba is, gyerekorvoshoz is ő jár mostanában velük, ha betegek.
2021. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
" Nagyon szerencsés vagyok, hogy ilyen jó apja van a gyermekünknek." 7-es, az a szomorú hogy tényleg a szerencsések közé tartozol, a férfiak többsége szarik a gyerekükre. Azért ne kiáltsuk ki hősnek a néhány normálist, mert alap dolgokat megcsinálnak...
2021. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!