Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy leckéztessem meg a szuleim?

Hogy leckéztessem meg a szuleim?

Figyelt kérdés
Állandóan csak a rossz dolgokat csinaljak velem, mar azon is gondolkoztam hogy valamit csinálok magammal.. hogy leckéztesem meg őket?
2021. dec. 5. 23:01
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
13%
Én lelepnek par napra a helyedben, vagy mondjuk elvennek otthonrol penzt es vennek magamnak par dolgot.
2021. dec. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Mik azok a "rossz dolgok" amiket csinálnak veled? Rákényszerítik a fejedre a sapkát ha esik a hó?!
2021. dec. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
Mindent megcsinálnék magamnak. Mindent meg is vásárolnék magamnak stb... . Figyeld meg, hogy mennyire megfognak sértődni.
2021. dec. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Úgy leckéztesd meg őket, hogy összeszeded magad, tanulj, keress normális munkát és legyél tőlük teljesen független.
2021. dec. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi idős vagy? Miket csinálnak?
2021. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

ÉN is kíváncsi lennék, hogy mik azok a "rossz dolgok" konkrétan....


A megleckéztetés pedig egy nagyon hülye ötlet. Igazi 8-10 éves gyerek szellemi szintje... Akkor meg nem is írhatna ide a kérdező!

2021. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Ooops, az ötös már megelőzött... :)


Várom a választ én is. :)

2021. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%

Meg kell tanulnod a leckét?

15 évesen nem alhatsz a barátodnál, akivel már kemény egy hónapja jártok?

Ilyen időben nem engedik, hogy haspólót vegyél pulóver nélkül a kabát alá?

2021. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Tobb vagyok mint 15😀 nincs barátom, mert tuti ki is nyirnának, ha egy fiúval írnák is, ezzel nincs is semmi gondom, merthát fiatal vagyok én még a pasizáshoz, itt igazából más a gond, állandóan köcsögök velem, multkor akkartam valami házi állatot, és olyat szól apám, hogy nem lehet! Es akkor megkerdeztem hogy miért és elkezdi hogy "pont azert mert en akkarom" most akkor szerintetek komplett?
2021. dec. 6. 10:17
 10/24 A kérdező kommentje:
Meghát most nem is a házi állatrol van szó , állandóan ell mondanak mindenek a semmiért, amit én akkarok az sose kapom meg, vagy sose lehet úgy, de miert? Be is vallották, pont azert mert en akkarom.
2021. dec. 6. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!