Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes lenne a szüleimnek...

Érdemes lenne a szüleimnek azt hazudni, hogy aszexuális vagyok, hogy végre leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés

Minden másnap, ha nem minden nap, az a téma, hogy miért nincs barátnőm, miért nem ismerkedek stb.. Már kezdik azt mondogatni, hogy beteg vagyok, nem normális hogy nem vágyom kapcsolatra fiatalként.

Már a tököm tele van tőlük és hiába mondom nekik, hogy ehhez az égvilágon semmi közük, és nem amiatt fogok elkezdeni, ha elkezdek ismerkedni, mert ők ezt szajkózzák. Még 1-2 év mire egyetemre megyek, addig ki kéne valahogy húznom, és arra gondoltam ezzel végleg leszállnának rólam.



2021. dec. 9. 18:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Az igazsággal mi a probléma?
2021. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Szóval még csak 18 se vagy?


A szüleid nem normálisak, ezt el kell fogadni. S mivel a szülőségük miatt azt hiszik, hogy ők az atyaúristen, s azt csinálhatnak amit akarnak, semmi se hat rájuk. Ha aszexuális lennél, az se érdekelné őket, nyomatnák tovább a dumát.

2021. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

1


Az igazsággal az a probléma, hogy nem érdekli őket, s egyáltalán nem hat rájuk.


"Már kezdik azt mondogatni, hogy beteg vagyok, nem normális hogy nem vágyom kapcsolatra fiatalként. Már a tököm tele van tőlük és hiába mondom nekik, hogy ehhez az égvilágon semmi közük, és nem amiatt fogok elkezdeni, ha elkezdek ismerkedni, mert ők ezt szajkózzák."

2021. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
1 - A kérdezőnek van igaza, a szülőknek ehhez semmi köze tényleg
2021. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy az bármit segítene. Sőt, ha ilyenek, azt is el tudom képzelni, hogy megpróbálnak gyógymódot keresni rá és hülye praktikákat kell hallgatnod, ami az internet szerint segít. Te tudod, hogy ez mennyire reális náluk, de ha elképzelhető, inkább hagyd. Próbáld meg figyelmen kívül hagyni őket, jobbat nem tudsz tenni addig, amíg otthon laksz.
2021. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem hinnék neked. Ha az én gyerekem lennél nem lennél csesztetve
2021. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

azt kéne nekik mondanod amit leírtál:


"ehhez az égvilágon semmi közük, és nem amiatt fogok elkezdeni, ha elkezdek ismerkedni, mert ők ezt szajkózzák."


nekem nem szajkózzák, egyszer mondták csak de akkor közöltem velük határozottan hogy majd tudom azt én hogy mikor mit akarok

2021. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

mondd, hogy "majd eljön az ideje" Nem tartozik rájuk igaziból. Meg a szerelmet nem kell erőltetni, az nagyobb nálunk, az "eléri" az embert és fejbe suhintja, a kifejezések is ezt mutatják: "beleestem" vagy a népdal:

"Szerelem, szerelem,

átkozott gyötrelem,

szerelem, szerelem,

átkozott gyötrelem"

https://www.youtube.com/watch?v=KFrxpumGnls

Petőfi:

"A szerelem, a szerelem,

A szerelem sötét verem;

Beleestem, benne vagyok,

Nem láthatok, nem hallhatok."

[link]

2021. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves a kapitány, izé... :) a kérdező????
2021. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jólvan, akkor túlélek. Eddig is kibírtam valahogy, csak most kicsit felgyülemlett bennem ez az egész...
2021. dec. 9. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!