Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom szulei azért néznek le,...

Párom szulei azért néznek le, mert egyetemista vagyok! Nem tudom hogyan kéne nekik visszavágni, hogy ne sertodjenek meg, de végre leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés
Szóval párommal még gimi alatt jottunk ossze, most vagyok másodéves egyetemista, már egyutt élunk és nagyon j=l meg vagyunk. A szuleivel viszont akárhányszor találkozunk mindig beszólogatnak, hogy mire ez a nagy felvágás, meg már gyerek kellene nekunk,lehetnék szerényebb is, meg nagyok az igényeim, mindez azért mert nem szeretnék életem végéig minimálbérért gurizni. Már mondtam nekik hogy én máshogy gondolom, más az értékrendem, azt is hogy semmi kozuk hozza, de mégis folyton csesztetnek. Amugy nekik még érettségijuk sincs, anyos jeloltnek 8 általános, apos jeloltnek szakma
2013. dec. 5. 14:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
13%
Milyen szakra jársz?
2013. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a párodat kérd meg, hogy mondja meg a szüleinek, hogy ne szekáljanak. Vagy egy újabb beszólás után mondj valami ilyesmit: Kati néni! Már elmondta a véleményét többször is nekem, többet ne tessék. Ez az én életem, az én döntéseim, úgy élem az életem, ahogy nekem jó.
2013. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
37%
Párod is tanul vagy dolgozik?
2013. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, hogy a párod milyen. ő is egyetemen tanul? Meggondolnám a helyedben, hogy biztos ilyen családba akarnék-e kerülni/házasodni, mert a felfogásbeli különbségek mindig ott lesznek. Amikor az alacsony és a magas színvonal egyesülni akar, akkor szoktak súrlódások lenni, hogy enyhén fejezzem ki magam.
2013. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
40%
Változtatni nem fogsz tudni rajtuk, más lehetőséged nincs, mint egyik füleden beengedni, a másikon meg kiengedni, amit mondanak. Ezzel jár, ha az ember más társadalmi réteghez tartozó emberek lányába/fiába szeret bele. Megszoksz vagy megszöksz.
2013. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
65%
szerintem egyszerűen csak irigyek..
2013. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
gyogyszeresztudományi kar
2013. dec. 5. 14:15
 8/64 anonim ***** válasza:
13%

És mégis lehet több eszük van mint neked kérdező a 8 általánossal.Az a baj veletek,hogy ekkora az arcotok mint neked de közben még le is nézitek a másikat.Gondolom a párod szülei is észrevették milyen nagy az arcod.

Én is azon a véleményen vagyok amin a párod szülei és semmirekellőnek tarom az egyetemistákat.Amúgy ugye tudod,hogy attól még lehetsz te is földönfutó attól,hogy egyetemre jársz?Dolgoznak ám több diplomások is 3 műszakban!Ennyi!


És most nyomd erősen a piros kezet légyszíves!

2013. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 Imola Ágnes ***** válasza:
16%
A párod mit szól ehez?
2013. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
nem értem mi a problémád 8-as válaszolo, de ha frusztrált vagy nem itt kell levezetni, az egyetem kapui mindeki számára nyitva állnak, te is élhettél volna a lehetoséggel vagy akár még most sem késo
2013. dec. 5. 14:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!