Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a legszebb dolog amit...

Mi a legszebb dolog amit anyukád megtett érted?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok ami igazán megható/döbbenetes, szép dolog, hogy mekkora lemondást vállalt érted.


Gondolok itt olyasmira, hogy 10 évesen vakbélműtétem volt, és nagyon megviselt lelkileg a kórházban töltött idő.

Viszont ő kivett egy hét betegszabadságot, és mindennap ott ült mellettem a kórházában.

Persze tudom, béna esetlen kisgyerek voltam, erre nem lett volna szükség mert túléltem volna nélküle is, de akkor is a mai napig ez sokat jelent nekem.


Viszont ami ennél jóval durvább, hogy daganatos betegként is dolgozni járt, a kemoterápia után pár napot volt csak itthon, és utána 8 órákat dolgozott.

Több éven át csinálta így.

Az utolsó hónapokban már áttétes volt a májára a daganat, teljesen besárgult és még úgy is ment dolgozni, azért hogy nekünk meglegyen mindenünk.


Ez a kérdés nem az én anyukámról szól, nem kell engem überelni, csupán hasonlóan szép történetekre lennék kíváncsi, hogy kiért mit tett meg az anyukája, milyen áldozatokat hozott?


Apukás történetek is érdekelnek, ha valakinek olyan van.



2021. dec. 19. 09:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%
Persze hogy jobban, hisz ezek a tények. Elhiszem hogy anyukád MEGKÉRTE erre, de az orvos ezt nem teheti meg. Nem tehette meg negyven évvel ezelőtt sem. Amúgy meg ilyen hogy az anyát mentsük meg vagy a babát, elég valószínűtlen szituáció, nem holmi filmben élünk. Olyan van, hogy egy nőnek nem ajánlott kihordani a gyereket, mert veszélyezteti az életét a terhesség, de az nem az a szitu ahol az orvosnak kell választani - a nő döntése hogy játszik-e az életével. A többi meg vagy brutálisan gyors állapotromlásnál lehetséges (méhlepény leválás, terhességi toxémia ) de itt a megoldás mindkét életet menti, nem kell választani.
2021. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, legyen így! Szép napot!
2021. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
60%
Azért nekem lesülne a bőr a pofámról, ha megkérdőjelezném egy hozzászóló történetét, még ha nem is hinnék benne. Akkor inkább nem szólnék semmit, de nem okoskodnék.
2021. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
67%
A tények nem okoskodás.
2021. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
60%
Akkor se kérdezte senki. Ha nem hiszed el, végy egy nagy levegőt és hagyd a fenébe. Az egyetemen az ilyen stílusú embereket mint te közösítettük ki.
2021. dec. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
25-ös, ne foglalkozz vele, én sem teszem. Lehet, hogy valóban nem igaz, de akkor nekem is hazudtak. Bár nem úgy ismerem a nagybátyámat. Ritka egyenes ember. Az az egy biztos, hogy ott volt a szülőszobában. Hogy mi történt valójában, én arra nem emlékszem. Csak fizikailag voltam ott.
2021. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda édesanyák vannak.

Köszönöm a kérdést. Köszönöm a válaszokat. Sokan nagyon szerencsések vagytok.

2021. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Irigylem ezt a sok pozitív választ.Az én anyám sosem dolgozott rám,nem igazán törődött velem és így felnőtt fejjel tudom hogy nem is szeretett igazán,mert maga sem tudja mit jelent az... tesoimmal mai napig mi tartjuk el és még szemtelenül várja is hogy így legyen, mikor ő sosem hozott áldozatot értünk,nem tanitatott tovább, sokszor még azt is észrevesszük hogy irigy ránk, mert mi többre akarjuk vinni mint ő.Nem tervezett mellékterméknek érzem magam ,aki nem tudja milyen egy rendes család.Az hogy támogatnak,szeretnek,erdekled őket és életre tanítanak... apám is egy alkoholista munkanélküli ember.Minel hamarabb el akarok innen költözni.
febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!