Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaza van apámnak amiért így...

Igaza van apámnak amiért így összeveszett velem?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy én tatámnak a hülyeségét tanultam el.

Mert ő már idős és mindig összeveszik az eladóval, ügyintézővel, orvossal vagy akárhova megy.


Meséltem, hogy voltam boltban. 29 éves vagyok és az eladó elkérte a személyit. Én meg nem hagytam annyiban és mondtam neki, hogy jó ha elkéri akkor nagyon nagy meglepetésben lesz része én nem tenném ezt.

Aztán mondta, hogy hoppá ezt benéztem. Hát mondom igen.

És még hozzátette, hogy biztos máshol is elszokták kérni.


Szóval apám mondta, hogy én bunkó vagyok, miért nem lehet ezt ráhagyni a boltosra. Ő nagyon laza ilyen téren. Én meg presztisből utánamegyek minden nézeteltérésnek (mint ahogyan tatám).

Meg sík ideg lett, hogy őt ismerik és aztán fogják mondani, hogy neki milyen hülye a fia. Én meg mondtam, hogy nem én vagyok a hülye, hanem az aki 29 évestől kéri a személyit.



2021. dec. 20. 20:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%

Szőrszálhasogató vagy kérdező. Kíváncsi lennék ha egy 2 ajtós szekrény kérné el a személyidet akkor is arcoskodnál e?


Igaza van apádnak én is szégyelleném hogy ilyen kicsinyes suttyót neveltem.

2021. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
99%
Jó bunkó vagy. Nem hobbiból kéri el, hanem mert nem akar bírságot fizetni
2021. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
99%
Apádnak van igaza.
2021. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

#1 Attól függ milyen terepen. Mennyien vannak tanúk? Ha tanúk előtt üt meg vagy kamera van abból rendőrségi ügye is lehet.

Amúgy pont az ilyen kétajtós szekrények szokták normális stílusban ekérni. Az ilyen kasszás Erzsi típusú nők pedig lekezelően. Szóval a stílus is számít, pl. hogy én köszöntem, hogy Jónapot kívánok. Ő meg úgy hogy Szia.

10 éves gyerekeknek szokták így.


#2 De akkor ennyi erővel kérje el mástól is.

Azért gondolkozz már 18 és 29 között a lakosság jelentős része van. Ennyi embertől nem kérheti el az fizikailag képtelenség.

2021. dec. 20. 20:19
 5/32 anonim ***** válasza:
99%
Tőlem is mindig elkérik pedig 34 múltam mégse állok neki hisztizni meg játszani a nagyembert. Megmutatom fél másodperc alatt, jót nevetünk majd megyek a dolgomra.
2021. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
#5 nem megalázó?
2021. dec. 20. 20:22
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatalabb vagyok nálad, de konkrétan örülnék, ha elkérnék a személyimet, mert ez csak azt mutatja, hogy messze fiatalabbnak látszol, ami piszok nagy előny...

Amúgy megértem, hogy a nézeteltéréseket nem hagyod annyiban, de itt semmi ilyenről nem volt szó. Ez a viselkedésed csak agresszióra és belső bizonytalanságra vall szerintem.

2021. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
98%

30 éves gyerekes nő vagyok, 15-nek néznek. Nem, nem ciki, nem, nem háborodok fel. Mindig oda van készítve, azonnal tudom mutatni. Egyszerűen nem néznek annyinak, mint amennyi vagy.

És igen, apádnak van igaza. Egy bunkó fax vagy, akinek az egója a plafont verdesi. Én is szégyellném ha az én gyerekem/testvérem stb. egy ilyen jelenetet eljátszana a boltban.

Ha az eladó nem lát téged 18-nak, KÖTELESSÉGE elkérni a személyidet. És még csak udvariasnak sem kell lennie. Joga van hozzá. Ha nem tetszik, nem vásárolsz ott. Neked ahhoz van jogod.

2021. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg egy fontoskodó, hülye bunkó vagy.Kellemetlen ember lehetsz.
2021. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Belső bizonytalanság?

Akkor lennék az, ha beletörődnék a gyerek szerepbe. Ki kell állni magamért, hogy felnőtt vagyok különben senki nem fog értem.


Nem biztos, hogy előny. Tizenéves fiúként nincs akkora esélyed mint egy 30-40 éves férfiként.

2021. dec. 20. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!