Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan várja el az anyám...

Jogosan várja el az anyám hogy december 24-én egész nap ne menjek el sehova otthonról, még délelőtt se?

Figyelt kérdés

Pedig szerintem délelőtt semmi gond nincs ezzel erkölcsileg. Karácsonyozás úgyis estefele van. Akkor se túl nagy. Nem jól látom? Mi a gond azzal ha délelőtt bemegyek a városba?

25/F


2021. dec. 23. 12:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
41%

Vagy az is egy opció azon kívül amit a 20-as leírt, hogy anyád tudja, hogyha összejössz a haverokkal, akkor rendszerint ittasan kerülsz elő, majd úgy este 8-kor.

Erre meg senkinek semmi szüksége, rajtad kívül.

2021. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
68%
24-e munkanap, én például dolgozom fél 3 - ig. Este a karácsony amikor a szűk család együtt van.
2021. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
37%

22-es, dehogy munkanap. Ledolgoztuk dec.11-én.

Az egy másik kérdés, hogy van, ahol ilyenkor is dolgoznak (pl. MÁV, Volánbusz, BKK, kórházak, rendőrség, tűzoltóság stb.).

2021. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
88%

#23


....kereskedelem, vendéglátás, repterek, katonák, vámosok, állatgondozás, állatkertek, szociális munkások, üzemeltetési készenlétiek, ....csak így hirtelen a teljesség igénye nélkül, az általad felsoroltakon kívül.

2021. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
77%

#19-es azon kívül, hogy az édesanyja külön megkérte, hogy töltse vele a napot.

Nem kell mindenben lázadni kérdező, bármelyik másik nap bemehetsz a városba.

Segíts édesanyádnak, mutasd ki a szeretetedet Karácsony napján, erről szól az ünnep.

2021. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
5%
Nem hiszem hogy kötelező volna otthon lenni csak mert dec 25 lesz.
2021. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Skorpió87 ***** válasza:
0%

1-2 órára nem a világ leszaladni egy kicsit...

Más, ha egész nap nem segít semmiben, de erről nem esett szó, hogy délután mivel telik a nap...

2021. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
95%
Mégis mi dolgod van a városba 24.-én délelőtt? Felőlem oda mész ahova akarsz, de tényleg semmi értelme nincs a céltalan bolyongásnak. Gondolom anyukád emiatt nem akarja hogy elmenj otthonról. Segíts neki a készülődésbe, ne csak elvárd hogy eled tolja a kész megfőzött ételt terített asztalon.
2021. dec. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
22%

Mondjuk menj el, és ne itt kérdezgess ostobaságokat.


25 évesen már eleve otthon sem kéne élned, legalábbis sokaknak igénye van az önállóságra abban a korban.


Nálunk délelőtt szabad program van mindig, mert az ebéd 20 perc alatt kész max., a fát feldíszítjük 21-22-e körül és akkor ki is takarítok utána.

24-e kora délután elmegyünk sétálni, aztán három-négy körül kezdem sütni az oldalast/húst estére.


Takarítani 24-én? Minek? Utáltam ezt, hogy 24-én csak az idegbaj megy, mert ebéd, vacsora készítés, takaríccsá, fát díszítünk meg még egy pogácsa is kell a sütőbe, nincsen ezer felesleges bromság az utolsó utáni pillanatban...

2021. dec. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!