Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akkora baj a szüleimnek,...

Miért akkora baj a szüleimnek, hogy online intéztem el valamit és nem személyesen?

Figyelt kérdés

Hivatalos ügyről van szó egyébként. Jelenleg még otthon élek (sajnos) és ezért látták, hogy nem mentem el intézkedni. Amikor közöltem a sokadik erőszakos emlékeztetőjük után, hogy amúgy elintéztem online tökre kiakadtak, hogy hazudok, aztán mire nagynehezen felfogták, hogy nem így van, az lett a vita tárgya hogy online nem jó(egyébként de), meg különben is hogy lehetek olyan lusta, hogy nem emelem meg a pcsám és intézem személyesen.

Holott őket az sem érinti, hogy elintézem-e egyáltalán, egyedül az én bajom, ha nem.


Akkor minek kell ezen hepciáskodni?


2022. jan. 5. 18:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%

Milyen választ vársz..??

azt, hgy gyalázzuk a szüleidet??


Velük beszéld meg! Kívülállók ebben neked nem segíthetnek.

2022. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Mert képtelenek haladni a korral, és felfogni, hogy már minden sz@rért bemászkálni a VÁROSBA, mert 50 éve még nem lehetett máshol elintézni az ügyeiket.

Nem értem miért baj az, hogy az egyszerűbb utat választottad, miért lenne jobb beutazni valahova, sorban állni (maszkban persze), hogy elintézd azt, amit az ágyadban fekve is megtehetsz bármikor.

Ne foglalkozz velük, valószínűleg nekik ez valami ördögtől való dolognak tűnhet, és nem hisznek benne, hogy így is működhet valami jól.

2022. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
*már nem kell, bocsi :D
2022. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
19%
Fogd fel a dolgot pozitív oldalról. Annak ugyan örülnek, hogy elintézted, de ők szerették volna, ha a személyes ügyintézésben is szerzel tapasztalatot.
2022. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy igazuk van, hogy kib_sztál magaddal. Így hazafelé jövetben ehettél volna egy fincsi pizzát.
2022. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem lehet, hogy azért mert, egyébként is szereted a dolgokat halogatni, nem elintézni időben?
2022. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%
Lehet coviddal akarnak fertőzödni így meg tutira nem szedted össze..
2022. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az emeled a pcsád szúrt szemet, tuti irigyek, hogy otthon vagy, nem mászkálsz folyton, mint ők.
2022. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

le vannak maradva, tipikusan azok az emberek, akik meg egy sms-sel is berohangalnak a bankba, mert nem tudjak ertelmezni.

bankar vagyok, napi szinten latom, tapasztalat sajnos 😀

2022. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Lényeg hogy online intézted el, biztos nem az ő ügyük volt, ha akarnak rugózzanak rajta.

Gondolom a régi világhoz szoktak, amikor "ügyintézővel elintézünk valamit" esetleg azt gondolhatják, hogy "csak úgy van igazán elintézve" vagy nem tudom.

2022. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!