Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tinedzser koru gyerekeitek...

Tinedzser koru gyerekeitek mennyire szegyenlosek otthon? Szoktak meztelenul lenni otthon?

Figyelt kérdés

Apakent egyedul elek a fiammal (elvalt szulok) , igy nyilvan nem vagyunk szegyenlosek. Elmult par evben viszont belepett a serdulokorba, es tovabbra is egyaltalan nem zavartatja magat ha meztelen. 14 es fel eves, peldaul nagyon szörös a nemi szerve es a feneke, de zuhanyzas utan sokszor jarkal meztelenul, es egyaltalan nem szegyenlos a nappaliba is este sokszor meztelenul ul le tevet nezni vagy vacsorazni. Reggel pl nem zavarja az sem, ha a pizsaman keresztul teljesen latszodik a reggeli merevedese.

Szemely szerint en magam is termeszetesnek gondolom hogy nem kell szegyenlosnek lenni es semmi problemam a fent leirtakkal, en sem vagyok szegyenlos.

Csupan kivancsi vagyok hogy nektek a serdulokoru gyerekeitek mennyire szegyenlosek otthon, es ha azok lettek akkor mi volt az a kor amikor szegyenlosse valtak.



2022. jan. 7. 15:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%
19. Nyilvanvaló, hogy az iceszt trollunk a kerdező...
2022. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
89%

Én örültem volna, ha így lehettem volna gyerek koromban, mindig is szerettem meztelenül lenni, de sose tudtam úgy lenni, csak ha a szüleim nem voltak otthon.

Én erre fogom nevelni a gyerekeimet, hogy otthon meztelen a természetes, és úgy is leszünk otthon, ha fiam, ha lányom lesz, akkor is. Mindenki meztelen lesz otthon.

22/f vagyok.

2022. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
46%
majd a gyermekvédelem kiemeli a gyerekeidet.
2022. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
78%

E miatt miért is emelné ki a gyerekeket?

Mutass egy jogszabályt is, ami ez ellen megy, hogy otthon nem lehet meztelenül, saját házon belül, így nevelni a gyereket.

Ha megtaláltad küld el kérlek.

Mert szerintem ilyen nincsen.

2022. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
36%
Testvérek között még elmegy kortól függetlenül. De gyermek-szülő viszonyban serdülő kor után fura…
2022. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
69%
En szoktam aludni úgy de felek mert a farkam felál ami nem kicsi
2023. febr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
69%

Egyes emberek kiakadását nem értem a kérdező csakeírta a tapasztalatait.

És mi kivetni való van abban ha egy fiú nem szegyenlős az apja előtt.

Pl uszoda edzőterrm zuhanyzóban is látjuk egymást.

2023. febr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
71%
Mi kamaszként nem vagyunk szégyellősek, vagyunk meztelenek is itthon.
2023. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nővérem sokat van egy szál bugyiban itthon, de van, hogy meztelenül.

Nem szégyellős előttem.

2023. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!