Hogy mondjam szüleimnek?

Figyelt kérdés
Szóval nem kell semmi nagyra gondolni, de el szeretnék menni 3 osztálytársammal találkozni, az egyiküknék. Mindharman lányok, aztán hogy mondjam szüleimnek úgy, hogy ne értsék félre? Bar ezt lehet, hogy én komplikalom bele (a félreértést). Mind a négyen 16-17 évesek vagyunk, aztán este, értitek..... Szoval hogy mondjam nekik? Vagy mondjam esetleg azt, hogy haverokkal megyek találkozni? Őszintén bevallva az egyikük bejön, azért akarnék olyan nagyon elmenni.

2022. jan. 24. 17:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Aztán este...mit..? Dugni akarsz? Fogalmazz világosan.
2022. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
98%
Ottalvós buli lenne, vagy egyiküktől indultok szórakozóhelyre? Te komplikálod bele a félreértést, bármire is gondolsz.
2022. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak simán mondd meg nekik, ha titkolózol, akkor fognak gyanúsítani azzal, ha kiderül az igazság, hogy talán valami hátsó szándékod volt a helyzetet illetően.
2022. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
96%
A hármasnak igaza van.
2022. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Csak sima ottalvós buli lenne. Csak nem tudom, hogy belelátják e esetleg a szexet. De én is úgy gondolom, hogy jobb lenne az igazságot elomndani, mert ha kiderül, hogy hazudtam arról, hogy hova megyek akkor nem bíznak majd meg az ilyenekbe bennem
2022. jan. 24. 17:32
 6/33 anonim ***** válasza:
69%
Te tudod, milyen a szüleid mentalitása. Ha bele is látják, amikor megérkezel rákérdeznek, milyen volt, és te majd mesélsz nekik arról mit csináltatok, hogy éreztétek magatokat. Ha volt ott szex/csók/akármi, úgyis látni fogják rajtad, az az igazság, a szüleinknek nem tudunk hazudni :D
2022. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
18%
5# baszki most lehidaltam. Vagy én voltam ekkora kis csíra ilyen idősen, de eszembe nem jutott a szex azonos nemmel. Szerintem azt sem tudtam van olyan, komolyan. Szerintem szüleid is elég "öregek" lehetnek és nekik se fog ez beugrani :DDD. Boomerek vagy hogy hívjátok ezeket, hát, ha ez az akkor én az vagyok :-o :DDD
2022. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%

5 van reális esélye hogy kiderül? Mert figyelj, ahova mész az egy biztonságos hely. Hiszen valakiknél ottalszol, ismerősöknél.

Meg mit írtál, hogy 16 vagy? Az már elég nagy hogy ne raboljanak el :D.

Nem kell mindenről tudniuk hacsak nem tudsz hihetően hazudni

2022. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%
7, A kérdező szerintem srác, azért pörög a témán, hogy három csajszival félreérthető.
2022. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%

#7

Bár nem írta, de a posztoló fiú lehet.

2022. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!