Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám csalja anyám! Mit tegyek?

Apám csalja anyám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apámból sosem néztem volna ki, hogy ilyet tesz, de már pár hónapja látom, hogy más nőkkel chatel, időpontokat, programokat beszélnek le, becézgetik egymást. Egyik nőt se ismerem, nem tudom, mihez kezdhetnék. Nem merek beszélni erről senkivel, nem szeretném megnehezíteni a testvéreim, és édesanyám életét. Kérlek segítsetek, mi lenne a legjobb lépés tőlem?

2022. jan. 30. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
44%

Mondd el anyádnak!

Az ő gondjuk!

2022. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 A kérdező kommentje:
De nem szeretném látni, ahogy összetörik. Nem érdemli meg
2022. jan. 30. 13:02
 3/87 anonim válasza:
85%
És ha édesapáddal beszélnél?
2022. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam én is, de szerintem csak tagadná, és nem változna semmi
2022. jan. 30. 13:05
 5/87 anonim ***** válasza:
79%

Előszór beszélnék az apámmal négyszemközt egy alkalmas időpontban, jelezném hogy szakítson rám időt nyugodt pillanatban, hogy tudok mindent és mondja el az anyádnak ,mert te nem akarod cipelni a terhet. Aztán ha nem teszi meg akkor beszélnék az anyámmal négyszemközt és elmondanám

Aztán a többi az ő felelősségük mert felnőtt emberek. Az is lehet hogy anyád rég tud mindent.

2022. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
81%
Ha te gyerekként ezt hónapok óta látod és tudod, akkor mégis miből gondolod, hogy édesanyád nem tud róla? Ő valószínűleg még nálad is régebb óta tudja, csak a homokba dugja a fejét.
2022. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
75%
És mégis honnan tudod? Főleg azt a részt, hogy mit beszélnek, meg a programokat? És lecsekkoltad a profilokat, hogy nem ismered őket?
2022. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 A kérdező kommentje:
Köszi aki válaszolt. Belenéztem a telefonjába, és még októberben kért meg, hogy küldjek üzenetet a telefonjáról valakinek, és akkor láttam először, hogy kikkel beszélget.
2022. jan. 30. 14:07
 9/87 anonim ***** válasza:
59%

Semmit ne tegyél, az ő dolguk.


Legalább is ezt javasolná mindenki ha fordítva lenne, tehát anyukád csalná apukádat.

Ja és nem megkeseredett incelként mondom ezt, hanem a huszas évei elején járó nő vagyok.

2022. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
54%

Ha én lennék az anyukád és nem szólnál a dologról nekem borzalmasan esne és hatalmasat csalódnék benned (is).

Ülj le apuddal és mond meg neki kerekperec,hogy vagy megmondja anyukádnak mi a szitu vagy te fogod. Van mondjuk egy hete.

2022. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!