Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rájöttem, hogy anyám titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy anyám titokban csalja az apámat, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ma jöttem rá abból, hogy felhívtam mikor a munkahelyén volt és egy férfi mondoggata neki, hogy tegye le a telefont közben pedig olyan hangokat lehetett hallani amik szexuális jellegűek, ha ezt így apámnak elmondanám akkor bizzos vagyok benne, hogy nem hinné el, van ilyenkor valami megoldás ? Szerintem jobb lenne ha tudná ami történik :/
2017. febr. 15. 19:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek anyuddal beszélj...nézd meg a reakcióját.
2017. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%
Kettőjük dolga. Ne szólj bele. Tudom, hogy rosszul esik, de attól, mert a szüleid, még önálló döntést hozó emberek.
2017. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem se szólj bele
2017. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%
Hallottál valamit, telefonon keresztül. Akkor ez már tuti megcsalás. Variáljál még és robbantsd szét a családot.
2017. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Butaság, hogy csak az ő dolguk. Amikor valakinek családja lesz, már nem csak a párjának tartozik korrektséggel. Téged is átvert ugyanúgy. Én simán elmondanám.
2017. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Buktasd le és állj az apád mellett. Az a szomorú helyzet van, hogy anyád nem tiszteli a családotok és gerinctelen. :/

Aki szerint a család nem tartozik a családtagokra, az hol él?

2017. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már ezt a "nem a te dogod,csak az ő dolguk" dumát....

De ,nagyon is az ő dolga IS.

Nem a szomszéd házasparról beszél hanem a szüleiről....bakker..

2017. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%
Te mit szólnál hozzá ha 30 éves korodban beleszólnának a szüleid az életedbe? Ugyanezt tervezed most te is tenni velük. Felnőtt emberek, nem óvodások könyörgöm.
2017. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
#8: Természetesen értelmes és kulturált emberként, meghallgatnám őket és elgondolkoznék azon, amit mondanak. Tudod, pont ettől lesz valaki értelmesebb szinten, mint egy óvodás.
2017. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
8-as vagyok. #9 nem értek veled egyet. Én úgy tennék, mintha nem tudnék semmit. Semmi közöm a szüleim magánéletéhez. Hogy jönnék én ahhoz, hogy kérdőre vonjam bármelyiket is? (Meg lehet ezt ideologizálni, de ez akkor is kérdőre vonás.) Jó hogy nem már bemászok melléjük az ágyba harmadiknak.
2017. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!