Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan közöljem szüleimmel,hog...

Hogyan közöljem szüleimmel,hogy bár hetero férfi vagyok, egyáltalán nem érdekel a társkeresés?

Figyelt kérdés
Jobban mondva ha megjelenne az életemben az álomnő nem ellenkeznék. Nem irreàlisak az elvárásaim,sőt....Csak nem tudok mégsem megfelelni az olyan nőknek sem. Ha jól emlékszem 5 éve volt az utolsó randim. És amióta magamban feladtam sokkal boldogabb és felszabadúltabb vagyok...Tele tervekkel. Legújabb álmom egy vidéki gazdaság beindítása, falun új életet kezdeni. Ellenzik,az a kifogàs hogy így elzárom magam a társtalàlás lehetőségétől. Ha találok egy nőt,nem jönne oda velem....Hátha járt valaki hasonló cipőben.

2022. febr. 4. 18:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%

Hány éves vagy? Felnőtt? Akkor fogd magad, és valósítsd meg az álmaidat. A szülők majd belenyugszanak.

Mindamellett van egy olyan érzésem, hogy menekülsz (is). Mert neked úgysem jönne össze...

2022. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem vidéken is vannak nők. Ott is lehet találni párkapcsolatot. Ha férfi vagy akkor megmondod, hogy ez a te életed és te le fogsz költözni vidékre. És ha jön a nagy Ő akkor tárt karokkal várni fogod.
2022. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2es!Ahol föld akadna ott öregek és dilettáns emberek vannak 20-80%arányban.
2022. febr. 4. 19:08
 4/28 anonim ***** válasza:
27%

Ha beindul a biznisz nem tudod majd lerázni őket.

Csak figyeld

2022. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 symple válasza:
97%
Hát így: Apa, Anya, jelenleg nem érdekel a társkeresés. A gazdaság beindítása nem hülxeség, nem a térképről akarsz lemenni. Ha abban a környezetben lelnél társra, legalább biztos pont lenne a közös érdeklődés. A nagy párkeresés akarásból vagy bejön, vagy nem, véletlenül ugyanúgy sikerülhet belebotlani. (Maradhatsz ott, ahol vagy, csak mi van, hogyha csillagász az, aki neked bejön, mész utána Piszkéstetőre, vagy hagyja ott, és legyen villamosvezető a 4-6-oson?)
2022. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmi eleted nem tartozik senki másra szerintem. Van, aki párkapcsolat, csalad, gyerek, házasság tema helyett inkabb a munkaban, hobbiban találja meg onmagat es abban szeretne kiteljesedni. Nővérem is kb 26 eves koraig egy fiuhoz nem szolt hozza, mostmar boldog párkapcsolatban van. Cserebe addig kialakította a sajat eletet, munka, kocsi, lakás. Nem mondom hogy mindenkinek igy kell, en sem ilyen típus vagyok, de szerintem nincs gaz azzal ha valaki igy vezeti az eletet.
2022. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Én is ugyan ebbe a cipőbe járok...
2022. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Én tudod, hogy mondtam el ugyanezt a szüleimnek? Sehogy. Felnőtt ember vagyok (hetero nő), és semmi közük hozzá.
2022. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
Amugy itt miert szamit hogy hetero vagy nem hetero?
2022. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. Miért kéne ezt közölni velük?
2022. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!