Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogyan kezelitek...

Szülők! Hogyan kezelitek felnőtt fiatok/lányotok társkeresési problémáit?

Figyelt kérdés
Azokhoz szólnék, akiknek gyereke már bőven túl van a 20on és sose volt senkijük. Furcsáljátok? Beszéltek róla? Ha ismerősök kérdezik, hogy reagáltok?

2019. dec. 24. 16:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy nem kezelem, nem az én dolgom.
2019. dec. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Hagy írjam le a tipikus választ erre a kérdésre, mielőtt valaki olyan írja aki komolyan gondolja:


20 éves és még nem volt senkije? Pszichológus!!!4!!! MOST!!!! Azonnal!!!!!!44! Még ma éjjel. Beteg a gyerek!

2019. dec. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

24 vagyok, sosem volt senkim, válogatós vagyok, ennyi.

Várom a mesebeli herceget, még mindig, de már rájöttem hogy nem fog jönni. de jobb egyedül, mint valami hülye gyereket pesztrálni.


24/L

2019. dec. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
#4 A pesti plázacicákon a fél város már átment maximum 15 éves korukra, és nekik állandóan van valakijük.
2019. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Ami neked társkeresési probléma, az lehet, hogy neki egyáltalán nem probléma. Van aki aki tökéletesen megvan egyedül is, vagy épp válogatós, ezt kéne már elfogadni. Nem mindenki úgy akarja leélni az életét, ahogy a többség. És hidd el nekem, ha egy ilyen egyedülállót elkezdesz nyaggatni a témával, azzal egy valamit fogsz elérni, hogy szép lassan hanyagolni fog és eltűnik az életedből, mert az ilyen embereket elképesztően idegesíti az ilyen. Ez tapasztalat. Te tudod, hogy megéri-e.
2019. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
2. 21 éves lány vagyok és még soha nem volt barátom, elárulnád, a pszichológus mit tudna kezdeni azzal, hogy ge*ironda vagyok? Nagyon érdekelne.
2019. dec. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

7. Amit írtam azt nem én mondom, hanem a gyakorizók nagy része. Itt csak az a normális aki extra extrovertált, 13 évesen már legalább 100 egyéjszakás kalandja volt, és az év 365 napjából maximum 10-et tölt józanul.

Aki 20 felett szűz, az a gyakorizók szerint egy beteg selejt szardarab.

2019. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
7-es a rondaság nem számít, onnan tudom hogy ismerősöm nővére nem szépség és mégis tud valamit, mert mindig összejön jobbnál jobb pasikkal (persze értelmes nő aki jól tud dumálni), biztos van önbizalma. Aki meg azt magyarázza várja az igazit, de mégsem mert úgy sincs normális pasi, hát XDXD az csak simán nem találja meg a párját, mert "mindenki hülye csak én nem" XD
2019. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%

#7 Az vagy valóban, vagy csak te hiszed azt magadról?


Az, hogy nem volt senkid és nem csüngenek rólad a fiúk, még nem jelenti azt, hogy ronda vagy.


Pszichológus ebben is tud segíteni. Önbizalom erősítés, énkép helyrerakás, stb.

2019. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

8. Bocsi, a 2. mondat elterelte a figyelmem az első részről :D

9. Hát én nem vagyok se értelmes, se karizmatikus és mint ítam, még a külsőmet se tudom felmutatni.

10. Igen, tényleg az vagyok, mondták már többen is.

2019. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!