Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy legyen jobb a kapcsolatom...

Hogy legyen jobb a kapcsolatom az anyukámmal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában elég rossz a kapcsolatom az anyukammal. Ha 4esem lesz rögtön kiabál, leszid es nagyon csúnya dolgokat mond nekem.Van egy sportom, amit nagyon szeretek űzni. Imádom. De ha 4es lesz valamiből a jegyem, rögtön fenyeget hogy nem mehetek. Eddig 3szor mehettem, most 1szer, de már annyiszor sem fogok. Nekem ez rossz, mert erre akartam építeni a munkám, de ez már más téma. Nagyon elszoktak fajulni a veszekedéseink, sokszor már fizikai útra is. És nagyon szomorú szoktam lenni, sokat sírok es néha vagdosom magam, sajnos.Nem érti meg, hogy nem megy kettő tantárgy, és abbol 4esre állok. Bevallom lusta vagyok, de így is büszke vagyok magamra, mert most mentem gimibe, és ahhoz képest jól teljesítek( elég erős gimi). És mindig az osztálytársammal jön ,hogy ők milyen jók és en egy szégyen vagyok, Nem viszem így semmire. Nem lehet vele leülni beszélni, ha nincs igaza rögtön már nem érdekli, megsertodik. Elmegy kiabál és azt mondja már alig várja hogy elköltözzek stb... És közben meg mindig mondja hogy mennyire szeret meg minden, de én már nem éreztem úgy. Kérlek segítsetek hogy lehet meggyozni anyumat , hogy meghallgasson.

2022. febr. 7. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Tehát még nem vagy 16?
2022. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Anyukád egy szégyen, inkább örülne hogy ilyen gyereke van. Nem te vagy a hibás, ezt vésd az eszedbe.
2022. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Más össze tenné a két kezét ha ilyen gyereke lenne
2022. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Lenti link lemaradt a kérdés elejéről. Tudod, ezzel a két négyes motívummal túl szélsőséges lett. Meg talán a lusta vagyok -ot sem kellett volna. Picit csiszolj rajta. Bár nulla a sztori értéke, de 8-9 válasz így is lehet benne.


Szóval ami lemaradt:

https://www.youtube.com/watch?v=VuigqEaj57A

2022. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos a sok elvárása mellett ő nem teljesíti az elvárásokat egy anyával szemben. Pszichológushoz érdemes lenne fordulnod (van ingyen a kórházakban általában)
2022. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
De akkor az anyának is hozzá kéen fordulni, legalábbis, változtatnia mindenképp kéne.
2022. febr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

Az egyik tantárgy nyiván a magyar nyelv és helyesírás.

Önismereted van, tudod, hogy lusta vagy. Nosza, változtass.

Anyádnak igaza van, első a tanulás.

Kb. 13 éves szint.

2022. febr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Esetleg koliba nem tudsz menni? Sok üvöltözést megspórolnád magadnak és önállósodni is könnyebb lenne. Én néznék diákmelót is, ha hétvégén nem zavarnak haza kötelező jelleggel, annyival kevesebb időt töltesz vele.


Ha elég lelkierőt gyűjtöttem pszichológusnak hála, önellátóként biztos nem néznék felé, főjjön a saját levében ez az idegbeteg némber.

2022. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!