Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák, akiknek fiatok és...

Anyák, akiknek fiatok és lanyotok is van, kivel jobb a kapcsolatotok? Gyerekkorban és serdülő-, felnőttkorban? Köszi szépen a normális válaszokat

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Mindig is a fiút tartottam többre.
2020. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nincsenek gyerekeim meg, de a mi csaladunkba ugy van hogy anyanak sokkal jobb a kapcsolata a batyammal mint velem.
2020. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Egy bátyám van, én lány vagyok. Ahogy észrevettem mindkettőnkkel ugyanolyan a viszonya. Egyformán segít nekünk.

Anyám bátyjának is van egy lánya, meg egy fia (volt, elhunyt már) és náluk se volt az, hogy többre volt bárki tartva. Mindkettő másban volt jobb, úgy mint nálunk, a támogatás mértéke ugyanakkora volt

2020. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettővel ugyanolyan jó a kapcsolat. Mindkettő ugyanolyan közel áll hozzám és ugyanúgy szeretem őket. Ami nem ugyanaz, hogy bizonyos kérdésekben a lányommal közvetlenebbek vagyunk. Pl. fiúk, menstruáció, szexuális élettel kapcsolatos kérdések. A fiam ezt nem velem beszéli meg legszívesebben :D
2020. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Első, te bszódj meg. Aki nem tudja egyformán szeretni a kettőt, az ne vállaljon gyereket.
2020. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyforma, pedig a fiam is más természetű ember, és a lányom is teljesen más. A kamaszkori viselkedésük is nagyban különbözött. Mégis mindkettővel jó volt a kapcsolatom. Csak más.
2020. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Szívesen olvasnék még mások tapasztalatairól is.

4-es: jól értem, h az h a fiad ezeket az amúgy fontos kérdéseket érthető módon nem veled beszéli meg, nem okozza azt h egy kicsit kevésbé szőrös vele a kapcsolat?

Köszi!!

2020. okt. 22. 14:28
 8/12 A kérdező kommentje:

* szoros vele a kapcsolat


:DDD


Bocsi, autokorrekt...

2020. okt. 22. 14:30
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Lányommal, de a fiamat is ugyanannyira szeretem. Csak a lányommal jobban passzol a személyiségünk, jobban el lehet vele beszélgetni. Férjem is a lányunkkal van el jobban, de a fiáert is tűzbe menne.
2020. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Első, gratulálok, igazi anya vagy...🖕
2020. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!