Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak hogy ne érezzem...

Mit csinaljak hogy ne érezzem magam rosszul amiért össze költözöm a párommal?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, 21 évesek vagyunk. Úgy érzem már nagyon szeretnék vele élni, anyának már egy ideje mondogatom hogy össze költözünk igazából most jött el az ideje. 4 nap múlva költözöm de eléggé szomorú miatta, és ezt rossz látni, mondta hogy rossz hogy ilyen gyorsan telik az idő, nemrég még milyen kicsi voltam. És kicsit bűntudatom van amiért itt hagyom ugyanis nincs párkapcsolata, sokszor mondja hogy magányos, és ezzel elég nagy nyomás tesz rám. Vagyis van most valaki akivel néha néha találkozik de semmi értelme mert magányos egyedül van többnyire, van egy 12 éves húgom de ő is elvan a saját világában. Igazából csak tartok tőle ha en is elmegyek teljesen egyedül marad és mégjobban magába fordul. Már mennék de van bennem egy rossz erzes ez miatt. Nem tudom mit csinaljak nem tudok rajta segíteni hogy ne érezze magát egyedül
2022. febr. 23. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Ne legyen. Nem te tartozol felelőséggel azert, hogy neki jo kedve legyen, es ne legyen magányos. Egy bizonyos kor felett ez alap, hogy elkoltozol, es nem kene abba belemanipulalnia hogy te szarul erezd magad. Ettol meg ugyanugy fogtok beszelni, fogod látogatni stb.
2022. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem áldozhatod fel magadat érte, az az élet rendje, hogy a felnőtt fiatalok kirepülnek a fészekből. Ugye te se gondolod, hogy otthon kéne maradnod csak azért, mert az anyukád egyedül van? (Ráadásul nincs is egyedül, ott a húgod.) Nem te vagy az ő anyukája, hanem ő a tied. A saját társaságát neki kell megoldania.
2022. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Miért nincs anyukádnak hobbija?
2022. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy neked kéne engedned ebben a helyzetben.
2022. febr. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nincs hobbija legalábbis a főzésen sütésen kívül. Sokszor én érzem rosszul magam amiért ennyiszer van egyedül. Nincs barátnője nincs kivel beszélgessen. Általában velem beszél meg mindent. Sokszor én adok neki tanácsot bár igaz hogy nem sokat ér mert a saját feje után megy.
2022. febr. 24. 06:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szomorú, ez az élet rendje. Majd kialakul az új élete, találkoztok ti is. Vmennyire ő alakította így, hogy nem jár össze senkivel.
2022. febr. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki,hogy sajnálod, hogy nincs társasága, de te nem tudsz varázsolni neki. ez az ő dolga, mindenki magának alakít ki kapcsolatokat. te nem tudsz helyette. Anyámék erre közel 80 évesen jöttek rá. szomorú.
2022. febr. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Ne legyen büntudatod

Mikor megszülettek tudjuk nem vagytok a tulajdonaink

Kölcsönbe kapunk egy csodát amít szeretünk és majdanán el kell engedjük hogy a maga boldogságára a maga örömére éljen

Persze az elválás fájdalmas

Itt érzed az együtt töltött évek értékét a bíztonságot. A szülő nehezen engedi lelke mélyén el azt a csodát akit óvott féltett és mindennél jobban szeretett

Ebből viszont jó ha meg tud majd maradni ugyan egy távolabbi jó kapcsolat.

Anyukád meg reméljük ráébred a maga életét ritmusát boldogságát kell kialakítania

Rá kell jönnie a gyerekei fontosak de nem az egyetlen dolog az életben ami boldoggá tehet

A hugod is elöbb utóbb felnő.Jó ha óvatosan tudatósítjátok vele.

Jó tanács nem gonoszkodás.NE ENGED MAJD HOGY RÁTOK TELEPEDJEN!Sok boldogságot!

2022. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Most is mondta hogy hiányozni fogok neki nagyon. Azt szeretné hogy boldog legyek neki ez a legfontosabb. Ne érezzem rosszul magam de neki ez most nehéz időszak lesz
2022. febr. 24. 08:58
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

8 As vagyok Ne aggódj

Én ezt már átéltem mint szülő

Az eleje nagyon fájdalmas de az ember bele rázodik.Teljesen átlagos dolgok ezek amiken most átmentek

Egy bîztos arra kell mindig törekedni a szeretet és egy egészséges kapcsolat megmaradjon.

Törödj magaddal legyél boldog ettől ő is majd az lesz

2022. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!