Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Huuhhaa,16 éves lány vagyok,és igazábol leszbikus.De a szüleimnek nem tudom hogyan kellene elmondanom a dolgot.Egy kettő hónapja barátnőm is van.Nagyon szeretjük egymást,viszont anyukám,és a családom nem tudom hogyan reagálna rá.Kicsit félek,hogyha elmondom nekik akkor kirekesztenek,a családból.Eleinte felhoztam nekik a témát,de nem nagyon reagáltak semmilyen formában.Talán sejtik hogy más vagyok.De mostmár úgy igazán elszeretném nekik mondani.

2022. márc. 4. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell neki nagy feneket keríteni, vidd el a barátnődet bemutatni, viselkedjetek természetesen.
2022. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Inkább ne vidd el..elég ciki lenne, ha előtte kezdenek el balhézni.

Annak mondd el a családban, akivel a legjobb a viszonyod, legjobban megbízol. Egyszerűen, lényegre törően.

(vsz. ebben a korban azt fogják gondolni, hogy majd kinövi)

2022. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14%
"De mostmár úgy igazán elszeretném nekik mondani." MIÉRT???
2022. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!