Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan rendezzem el? Versenyez...

Hogyan rendezzem el? Versenyezni akarok, a szüleim viszont nagyon szigorúak és valószínüleg nem engednék. Mit tegyek? Több lent.

Figyelt kérdés
Jól éneklek. Én is tudom, tanárom is tudja. Ezzel nem is lenne baj, hiszen van időm és erőm is. Szeretek is. De a szüleim nem engedik, nekik semmi sem jó... Nincs akkor semmi programom mégsem engedik, még a szakkört sem akarták. Pedig ez az élet célom, mivel mikor először énekeltem akkor nagyon szorongtam. Mostmár jobb és ez is motivál. Mit mondjak nekik? Félek attól hogy nemet mondanak... Mit tegyek?

2022. márc. 7. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Mondd meg a tanárodnak, hogy beszéljen a szüleiddel...
2022. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Mond azt a szüleidnek hogyha nem mehetsz el a versenyre akkor többet nem mész be a suliba órákra, mindennap sokszor mond nekik ezt.


Vagy másik opció, menj el titokban a versenyre.

2022. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Nem akarják, hogy leégesd magad, biztos egy bohóc lehetsz, akinek szar a hangja. 🤣🤣🤣
2022. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó negatív kommentjével ne foglalkozz!
2022. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Énekelj sokat, otthon is, aztán ha elég nagy leszel nem lesz már beleszólásuk.
2022. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen versenyről van szó? Iskolai ki mit tud, vagy Xfaktor? Nagyon nem mindegy.
2022. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
18 éves korodig vársz elgrosszabb esetben.
2022. márc. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
(Sajnánálom hogy későn írok) 1#: ez jó ötlet, erre nem is gondoltam... 2#: igazából megmondanám nekik, csak eléggé "félek" tőlük. 4#: köszi:) 5#,7#: bárcsak... Tudom, tudom ez most úgy fog hangzani mintha egy álmodozó buta ember lennék de... nincs kedvem várni. Elöttem van az élet és tudom hogy ezt szeretném csinálni. Tudom. 6#: inkább a népdalok énekelnek, szóval inkább ilyesmi népdal éneklés versenyek.
2022. márc. 15. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!