Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez normális egy...

Szerintetek ez normális egy 21 éves fiúnál?

Figyelt kérdés
Barátom 21 éves és amikor náluk voltam, engem eléggé megdöbbentett, hogy fiatal felnőtt létére, nyitott ajtónál zuhanyzik és utána az anyja előtt mászkál meztelenül csomó ideig ha nincs kedve felöltözni. Én ilyet még soha nem tapasztaltam, nem tudom ez ennyi idős korban mennyire egészséges vagy sem.
2022. márc. 7. 18:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes dolog nagyon.

Anyja sem szól rá, ez ami nekem furcsa.21 éves srác már ne mászkáljon max a barátnője előtt pucéran.

2022. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem normális!
2022. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Ez szokás kérdése. Ahol gyerekkortól megszokott, hogy látják egymást a családtagok pucéran, ott semmi jelentősége. Ez annak furcsa csak, akinek a családjában nem volt szokás.

Ha belegondolsz nudista strandon is meztelenül látják egymást az emberek, pedig ott idegenekről van szó, de ahol megvan ennek a kultúrája, ott ez is hétköznapinak számít.

2022. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom valami tipikus mai kis páva feminin "férfival" jöttél össze. Ilyet valódi férfi nem csinál, egy kisfiú már igen.
2022. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az anyja nem szól rá, neki is ez teljesen természetes. Barátom azt mondta, hogy az anyja is ugyan úgy meztelenül szokott járkálni előtte sokszor.
2022. márc. 7. 18:22
 6/21 anonim ***** válasza:
20%

Anyjában semmi emberi méltóság sincs. Szégyellhetné magát !

De a barátod is szép csávó.

2022. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Normális, ahány ház annyi szokás. Nálunk is ugyanez van, ez teljesen természetes, hogy meztelenül látom szüleimet vagy tesómat is.
2022. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
Nekem ez groteszk. Más az, ha valaki véletlen rányit a másikra, de lazán mutogatni magam meztelen az már taszító elképzelés számomra. Ugyanúgy a nyitott ajtónál zuhanyzás is...
2022. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%

3-as, a nudista strand sem normális.

Hallomásból, ha nem elég indok az egészséges erkölcs, elég csak a résztvevők kor és nem szerinti megoszlását figyelembe venni.

Beteges.

2022. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

Vannak nudista családok. Sajnos.

személy szerint undorítónak tartom és betegesnek, pláne mikor ellentétes nemű tinik vannak a családban..

Sosem felejtem el egyik nyaralásunk alatt minden áldott nap egy ilyen beteg német családot kellett akarva akaratlanul néznünk a strandon..

2022. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!