Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamasz gyermekem szerint ciki...

Kamasz gyermekem szerint ciki ha nem szívja be a dohányfüstöt?

Figyelt kérdés
kamasz gyermekem társaságba nem mer kimenni a helyiségből ahol dohányoznak.Barátjánál otthon a szobába is szívják az egész család.Nem meri mondani hogy nem szereti hanem inkább ott ül a füstbe. Azt mondja nem akar emiatt megharagudjon a barátja. nem tudom mit tegyek mert az egészségére is veszélyes ez
2022. márc. 17. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Keveset járjon ilyen helyre. A barátját inkább hozzátok hívja meg, ebben te is legyél fogadókész. Nálatok meg gondolom természetes, hogy ő sem dohányzik.
2022. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Hàtt...én is ezt kamuznám ha cigiznék xD
2022. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2 es Nem kamuzik mert nem jár suliba itthon van , tudnám ha dohányozna.Ráadásul tőlem kért ötletet mitcsináljon otthagyja e a barátját emiatt
2022. márc. 17. 14:38
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Én is ezt mondanám anyámnak, így nem lenne gyanús xD
2022. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
... es meg veletlenul se te vagy az a bizonyos gyerek, aki keptelen onalloan velemenyt nyilvanitani es valamilyen oknal fogva gorcsosen ragaszkodik a 'baratjahoz', ugye?
2022. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ez párkapcsolat? Azt hittem, fiadról van szó, és baráti kapcsolatban van a másikkal.


A fiú dohányzik előtte akkor is, ha kettesben vannak? Tudja, hogy a lányodat zavarja a cigifüst?

Első dolog, hogy a lány legyen őszinte a fiúval: őt ez zavarja. Ha a fiú tényleg szereti, akkor ezek után mondjuk nem gyújt rá a jelenlétében, legföljebb, ha egész délután együtt vannak. Vagy odébb megy, másik helyiségbe megy stb. És esetleg ő szól a szüleinek, hogy ne füstöljenek a lány orra alá, mert ő nem dohányzik, és a nemdohányzók 99%-át zavarja a cigifüst.


Ha a fiút nem érdekli, hogy lányodat zavarja a cigifüst, akkor nem érdemes folytatni a kapcsolatot.


Én ezeket tanácsolnám, ha az én lányom lenne.

2022. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, ha nem, a másik lehetőség mégroszabb. Szóval az, hogy kerüli a cigizőket, s kimarad mindenből.


Én egyetemista vagyok, a cigifüstöt nem szeretem, csak szinte minden szaktársam cigizik. Én vagyok az egyetlen, aki szünetekben nem megy a cigizőbe, hanem marad a teremben, ha nem kell átmenni máshova, vagy megy egyből a következő terembe. A szaktársaim nevét se tudom mind... S a 240 fős koliban is kb 10 embert ismerek név szerint a szobatársaimon kívül, s ezek nagy részét is úgy, hogy összerázó héten egy csoportban voltunk.

2022. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7 es! jézusom ennyien cigarettáznak ? nem is gondoltam . Ettől félek én is hogy akkor mindenből kimarad és kiútálják Szomorú ez
2022. márc. 17. 18:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8

Igen. Ha kimész az épületből s odaállsz egy kisebb csoporthoz, minimum a felük szív valamit. (Vagy rendes cigit, vagy tekertet, vagy olyan elektromos csümölcsös sz@rt.)

2022. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7-es, ugye bölcsészhallgató vagy?

ELTE BTK?

Mert ők 30 éve is ilyenek voltak. :-)))

2022. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!