Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a szüleimnek,...

Mit mondjak a szüleimnek, miért akarok bemenni a megyeszékhelyre?

Figyelt kérdés

Szeretnék randit szervezni egy volt gimis osztálytársnőmmel, akibe a múltkori osztálytalálkozón szerettem bele. Nyilván a megyeszékhelyen találkoznánk, ott ülnénk be valahova vagy hasonló. Viszont a szüleimmel lakok még és nincs jogsim, buszozni pedig gyűlölök, így az lenne a legkézenfekvőbb hogy megkérem apámat hogy vigyen be és kifizetem neki a benzint.

A gond csak az hogy nyilván meg fogják kérdezni minek akarok egyedül elmenni. Én pedig inkább nem beszélnék erről, félreértés ne essék, a lehető legszorosabb kapcsolatban vagyok mindkét szülőmmel, szeretem őket és mindent megbeszélek velük, de a szerelmi életem az az egy kivétel, gyerekkorom óta nem beszéltem soha ilyesmiről egy szót se. De ez most nagyon fontos lenne hogy el legyen intézve, próbáltam haverokat megkérni de aki szóba jöhet jó eséllyel nem tudná megoldani. Ti mit tanácsolnátok ebben a helyzetben?

Köszönöm előre is. 25/F



2022. márc. 25. 17:48
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%
Haverokkal találkozol, régi osztálytársakkal egy kis találka stb.. Egyébként 25 éves vagy, nem muszáj velük mindent megosztanod, lezárhatod annyival, hogy magánügy. Vagy csak elmondod, hogy találkozol egy jó barátoddal és ennyi. Ha pedig addig sem sikerül semmi jó "kifogást" találni, akkor marad a busz, esetleg taxizol.
2022. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem neked nem való meg a randizás.
2022. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
28%

Nyilván a megyeszékhelyen találkoznánk,

Mert ott világosabb van?


Miért nyilván? Már megint egy erőltetett kamu kérdés.

2022. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
90%

3-as: mert pl ott, ahol a kérdezö - meg esetlen a lány is - lakik, nincs olyan hely, ahová be lehet ülni, vagy ha van, akkor meg tíz perc múlva már erröl beszél a többség, mert nincs más témájuk!

A megyeszékhely meg valamivel távolabb van, nagyobb település, több hellyel, ahol tudnak beszélgetni és nem minden második embert szomszéd vagy ismerös.

2022. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
30%
Ne randizz. TROLL
2022. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
65%
azt gondoltam 16 éves vagy....mondd meg hogy randira mész , ugyis azt hiszik , hogy meleg vagy, ha megmondod az igazat, szives örömest be fog vinni apád. És nagy meg fog könnyebbülni..
2022. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
97%
Moziba mész… ezer dolog lehet amit ki tudsz találni. 😀
2022. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
97%

Anyu, apu találkozom lesz..

Anyu apu randim lesz..

Be tudnátok vinni?

2022. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
96%

Elkezdtem olvasni, azt hittem egy 15 éves gyerek írta ki a kérdést. Erre a végén 25F... 25 éves FÉRFIként ennyire rettegsz a szüleidtől? Ennyire nem tudsz kommunikálni? Ha ennyire nme akarsz beszélni róla, akkor válj férfivá, tedd félre a "gyűlöletedet" és ülj buszra: "Anya, apa, bemegyek a városba. Az utolsó vagy utolsóelőtti busszal hazajövök."

Vagy kérd meg apádat: "Fater, találkoznék egy csajjal a városban, bevinnél majd szombaton kettőre? Tankolok neked cserébe."


Miért viselkednek úgy a mai huszonévesek, mintha óvodások lennének?

2022. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
96%
talán az igazat.. mondjuk nőként érdekesen venné ki magát a szememben ha a pasit a randira apu fuvarozza, mert nem akar a csávó buszozni.
2022. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!