Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meghallgatnék pár jó ötletet...

Meghallgatnék pár jó ötletet ebben a rossz helyzetben?

Figyelt kérdés
Nos, van egy fél éves párkapcsolatom én 17 éves vagyok, de anyukám egyszerűen nem engedi, hogy ott aludjak nála és csak este 9 óráig enged el. Azt mondja, hogy még csak 17 éves vagyok, de én szeretnék valódi kapcsolatban élni és nem úgy ahogy ő alakítja, másrészt ő azt gondolja, hogy a kapcsolat nálam abban nyilvánul meg h, sétalgatunk beszélgetunk és néha megfogjuk egymàs kezét, azt hozzátenném hogy volt egy másfél éves kapcsolatom ezelőtt de annál sem engedte, hogy ott aludjak és mikor úgy neveztem neki hogy "exem", azt mondta, hogy az ilyet még ne nevezzem exnek hanem ez csak ilyen kis gyerek kapcsolat volt vagy mi és nem ex es mar nagyon elegem van belole, azt mondja, hogy azert nem engedi h nala aludjak, mert fél h lefekszek vele, de elmagyaraztam neki, hogy ezt nem napszak határozza meg, de még mindig nem érti és én magamnak és a paromnak is a legjobbat szeretném nyújtani, de így nem tudom és szeretnék pár ötletet, hogy mit tegyek..
2022. márc. 27. 11:40
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehet tanácsot adni, mert nincs. Amíg nagykorú nem leszel, el kell tűrnöd. Sok ilyen korlátozó, toxikus szülő van, aki nem veszi komolyan és nem tiszteli a gyerekét.
2022. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
23%

"van egy ... párkapcsolatom ... de anyukám egyszerűen nem engedi, hogy ott aludjak nála és csak este 9 óráig enged el"

Párkapcsolatom! :DDD

2022. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
34%
Aha, aki neveli a gyerekét tíz éves kora után is, az mindjárt toxikus szülő, ugye?
2022. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
87%

"szeretnék pár ötletet, hogy mit tegyek.."

Érvelj! Vagyis gondolkozz és kommunikálj!

2022. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
73%
Ebben mi a nevelés? Mondd meg, ebben mi? Ledegradálja a párkapcsolatait, azt, hogy szerelmes, nem élhet nemi életet, 9-ig maradhat, holott mindjárt felnőtt. Te sem vagy normális, de mindegy.
2022. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
14%

"Te sem vagy normális, de mindegy."

Kérdező, csak hogy tiszta legyen: ez nem érv. Ne ilyenekkel próbálkozz, amikor megpróbálod anyukádat meggyőzni arról, hogy már elég felnőtt vagy hozzá, hogy ha esetleg össze is jön egy baba, akkor annak minden következményét képes leszel vállalni a barátoddal együtt!

2022. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
75%
Menj minimum kolostorba, az itteni válaszok alapján. 17 évesen nehogy 9 óránál tovább maradj el, meg nehogy élj nemi életet, azt itt mindenki csak házasság után szokott! Szánalmas, hétvégi fotelharcos banda.
2022. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
27%
Mondd anyudnak hogy már nem vagy szűz. Így már akkor úgyis mindegy lesz neki.
2022. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
71%

Mondd hogy már lefeküdtél vele. :D

Na jó, komolyan szerintem próbálj vele nyugodt körülmények között beszélni. Ne vágj semmit a fejéhez csak beszélj őszintén. Ha ezt sem érti meg, akkor egyszerűen mondd hogy egy barátnődnél alszol vagy valami aztán menj a barátodhoz. Nem szép dolog, de ennyi idősen szerintem nem normális hogy nem aludhatsz ott a barátodnál.

2022. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
17%
Gondold meg jól, hogy akarsz-e életed végéig normális kapcsolatban maradni az anyukáddal, vagy akkor mostantól kezdve elkezdesz neki hazudozni, hogy ne bízhasson benned a továbbiakban...
2022. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!