Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz emlékek miatt stresszele...

Rossz emlékek miatt stresszelek es honvagyam is eros volt valaki meghallgat es segit?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam egy “taborba” ami romaniaba volt es csak egy ketto ismerosom volt ott akik kozul csak egyikel voltam eleg joba. Akkor este nagyon nagy honvagyam volt mert az volt az elso alkalom hogy elutaztam szuleim nelkul tobb napra. (4 napos volt). Folyamatosan fajt a hasam mert nagyon rosszul ereztem ott magam readasul egy kullancs is belem ment amitol azt kepzeltem hogy elkaptam a lyme kort. Folyton anyumon csungtem telefonon keresztul,s o nagyon kikeszult tolem idegileg. Majd mikor nagy nehezen hazaertem sokkal jobban ereztem magam bar elkaptam egy kisebb betegseget a sajat hibambol adodoan. Aztan most ismet mentem immar az oszatlyommal egy ilyen kirandulasra ami 5 napos volt. Az elott semmi rossz gondolatom nem volt ezzel szemben,majd mikor kozeledett akkor nagyon stresszes lettem es feltem hogy ugyanaz fog tortenni mint ami elotte volt. Annyita stresszeltem emiatt hogy volt hogy nem is aludtam csak egy ket orakat aztan az volt a bajom hogy feltem hogy nem tudok majd megint aludni es emiatt nem is aludtam,meg jelentektelen dolgokon stresszeltem. Annyira durva volt hogy 2x is ugy volt hogy nem megyek el. Aztan elmentem es kellemes csalodas volt. Estenkent igaz hogy honvagyam volt de nem volt durva,a gond szerintem az volt hogy nem kottott le a tarsasag,akikkel pedig egy szobaba voltam hangosan visitoztak mikor en aludni szerettem volna de ez egy masik dolog. Estenkent es reggelenkent ramtort a honvagy de tenyleg nem volt durva csak kicsit maganyosnak ereztem magam.Olyankor felhivtam szuleim es megnyugtattak. Volt olyan homeopatias gyogyszerem is ami alvaszavarra,stresszre volt kitalalva amibol szedtem is be es az javitott egy kicsit a kozerzetemen. Majd mikor hazajottem megemesztodtek bennem a jo emlekek,aztan egyszer ujra visszajott belem az a stressz ami azelott volt bennem ami az ut elott volt es emiatt nem aludtam,de mostmar ez is elment belolem. Egy mondattal az egesz: Rossz emlekek miatt stresszeltem es nagyon kikeszitett. Szerintetek hogy ne legyenek ilyenek a kozeljovobe mit tegyek? Es igen nagyon kotodom a szuleimhez,foleg anyumhoz. Ez valtozni fog?

2019. júl. 2. 21:29
 1/3 anonim válasza:

Szia, nyugi ez a fajta szorongás normális, én (20 F) is szoktam főleg utazás előtt vagy olyankor ha ismeretlenekkel megyek táborozni Ilyenkor mindig kilépsz a konfort zónádból és ez jó dolog. Javaslom a telefont tedd félre ne használd a táborban, max este beszélj a szüleiddel akkor is max 15-20 percet, csak elvonja a figyelmed és nem tudod megélni teljesen a tábort Hidd el lehetséges félretenni a telefon többször voltam olyan táborban hogy 10-12 napig nem használtam :D nem volt térerő meg amúgy sem szabadott. Nem muszáj a szobatársaid legyenek a legjobb haverek/haverinák keress olyan emberkéket akikkel jól kijössz és meglásd majd azt fogod sajnálni mikor haza kell menni.

Lefekvés előtt igyál egy jó nagy pohár tejet/kamilla teát az majd megnyugtat és próbálj ne a rosszra hanem a jóra gondolni

2019. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,oszinte leszek mivel nekem apukam nem el nem is ismerhetten anyukamhoz sem kotodon nagyon sot senkihez,nem teljesen tudom aterezni amit te erzel.De! Ez bizonyos mertekig normalis.Gyogyszereket azt mondom jobb ha nem szeded.Probalj el lazulni,gondolj arra hogy ez amugy jonelmeny volt vagy nem? Mikor mesz meg valahova,probalj te is bele menni ezekbe a tarsasagokba,erezd jol magad,hadd tortenjen meg aminek meg kell tortennie.Hidd el.Csak probald meg,es meglatod jobb lesz.Szorakozz es elvezd ki minden percet minden kirandulasnak,iskolanak,es mindennek amig el nem jon a felnott kor es ezek mar csak emlekek lesznek.Tudod nem mindegy hogy ugy gondolsz ra hogy bar kielveztem volna minden percet,vagy visszaemlekezel hogy bar hianyoztak az otthoniak,de az a par nap nem volt sok es milyen szep volt!
2019. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez jó hogy ennyire kötődsz a szüleidhez. Minél többször veszel részt ilyen programokon annál könnyebb lesz minden alkalommal... Ez így normális, de ezért gyógyszert ne szedj.
2019. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!