Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 17...

Mit szólnál ahhoz, ha a 17 éves lányod egy transzvesztitával lenne együtt párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A transzvesztitának férfi nemi szerve van, de azon kívül nagyon nőnek néz ki.


Zavarna téged, hogy nem "rendes" fiúval van együtt?



2022. ápr. 5. 15:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyan infót nem adtál meg, ami alapján meg szoktam ítélni az embereket, így nem tudom megítélni, hogy mit szólnék. Ha a gyerekem járna valakivel, arról a személyről elsősorban olyan dolgok érdekelnének, mint pl. mivel foglalkozik, miből tartja el magát, mennyire intelligens, mennyire empatikus, hogyan bánik a gyerekemmel stb. A nemi identitása és az öltözködési szokásai csak másodlagosak.
2022. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
94%

A fiú stílusa vagy irányultsága nem zavarna. Valószínűleg aggódnék, hogy idegenek esetleg inzultálják őket emiatt. Viszont ebből kiindulva inkább a támogatásomról biztosítanám őket, mintsem hogy a gyerekemet tiltanám a sráctól.

A fiú helyében pedig nem aggódnék sokat amiatt, hogy a lány szülei mit mondanak. A párod szüleivel nem árt jóban lenni, de végsősoron az számít igazán, hogy a lány mit gondol.

2022. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
8%
Igen, zavarna. Kevésbé zavarna, ha leszbikus lenne, de hogy ennyire ne tudjon dönteni, hogy akkor most egy férfira, vagy egy másik nőre vágyik, az már nonszensz.
2022. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
94%
Nekem tök mindegy. Legyenek boldogok.
2022. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
87%
elfogadnám.
2022. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
81%

"...Első körben kérdéseim lennének, hogy megértsem ezt a helyzetet, csak aztán dönteném el, hogy zavar e.



A nők jönnek be neki úgy általában, csak most egy olyan nőbe szeretett bele aki kicsit más, mint a többi?



Vagy a férfiak jönnek be neki és ő egy férfit lát a női ruhák alatt?



Vagy a lányos férfiak jönnek be neki és ez az ember pont így felel meg az ízlésének?



Ha ezekre válaszol, akkor eldöntöm abból, ahogyan válaszol. Ha látom, hogy tisztában van az érzéseivel és határozottak az elképzelései, úgy áldásom rájuk. De ha maga se tudja miért épp így választott, hebeg-habog, esetleg azt érzem, hogy ez csak kistinis divat hóbórt, akkor igenis zavarna..."

2022. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
"...Semmi olyan infót nem adtál meg, ami alapján meg szoktam ítélni az embereket, így nem tudom megítélni, hogy mit szólnék. Ha a gyerekem járna valakivel, arról a személyről elsősorban olyan dolgok érdekelnének, mint pl. mivel foglalkozik, miből tartja el magát, mennyire intelligens, mennyire empatikus, hogyan bánik a gyerekemmel stb. A nemi identitása és az öltözködési szokásai csak másodlagosak...."
2022. júl. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
25%
Már eleve a transzvesztizmust is elme betegségnek tartom. Igy a lányomat nem engedném el egy elme beteggel.
2022. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
94%
28, még szerencse, hogy ebben a kérdésben a lányod dönt, nem pedig te.
2022. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
12%

Ha az én lányom tenne így, addig verném, amíg ki nem veri a fejéből a transzot.

A transz barátjának meg eltörném a lábait, ha megközelíti a lányt.

2023. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!