Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akiknek meghalt az egyik...

Akiknek meghalt az egyik szülője mennyi idő volt még gond nélkül együtt tudtatok élni a gondolattal,hogy nincsen többé ?

Figyelt kérdés
Itt inkább azok válaszára vagyok kiváncsi ,akik jóban voltak a szüleivel.Mennyi idősek voltatok akkor amikor elment?
2022. jan. 2. 09:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
30 voltam. Hirtelen halt meg, rövid súlyos betegség miatt. Igazàból nem tudom erre mi a vàlasz. Még mai napig azt mondom megyek anyuèkhoz, pedig már apu nincs. Ezt talán sosem fogadom el, hogy többé nem látom.
2022. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Kb. soha sem. Hozzá lehet szokni, de elfogadni nem nagyon lehet sajnos.
2022. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
10 voltam. Nem igazán fogtam fel, mert tabuként volt kezelve a daganatos betegsége, és a lefolyása. 16 éves koromig "vártam" haza úgymond, ha megláttam egy hasonló nőt mint ő, sírni kezdtem. Most 33 vagyok, megtanultam együtt élni a tudattal hogy nincs többé, de elfogadni én sem fogom. Az sem segít, hogy sokszor emlegetik anyámat.
2022. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
22 voltam most vagyok 24. Van még 2 húgom egy 21 meg egy 7 éves.Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy a 7 éves felfogta és pszichológushoz jár. Engem inkább meg nyugtatott a halála. Középső húgomat is. Hirtelen autó baleset volt, másfél éve.
2022. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 voltam és 22 vagyok most.

A telefonomban az első névjegy még mindig Anya, sokat álmodok vele, és rettentően hiányzik.

Nagyon jó kapcsolatunk volt.

2022. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

9 éves voltam amikor meghalt. Most 28 vagyok és időnként még mindig feltűnik az álmaimban, néha rettentően szomorú vagyok miatta.

Nyilván az ember együtt él ezzel, nem emészti minden nap, boldog, de szerintem sosem lesz olyan, hogy teljesen megszűnne az űr amit a másik hagyott.

2022. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "gond nélkül", szerintem. 40 vagyok, anyám 1 éve halt meg. Az első 2 hónap volt nekem a legnehezebb. 4-5 havonta jön egy-egy mélypont.
2022. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
21 voltam amikor apa meghalt. Most 49 vagyok. Nem lehet teljesen elfogadni soha. Nincs olyan hét, hogy ne gondolnek rá.
2022. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
2-3 hónap
2022. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom mennyi időbe telt. De mindig ha valami kellett az volt az első gondolat. H felhivjam és tanácsot kérjek tole. Ő biztos tudja a választ... Sokáig futottam ebbe.
2022. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!