Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan ember, aki az...

Van itt olyan ember, aki az anyjával megszakította a kapcsolatot a folyamatos elégedetlenség, és csesztetés miatt?

Figyelt kérdés
Közel harminc vagyok, de elvárja, hogy bárhova megyek megírjam aztán, hogy rendben hazaértem. Mint egy tininél. Az, hogy semmi nem jó, amit csinálok, az alap. A barátnőim szerint,szakítsam meg a kapcsolatot vele. Láttam, hogy más is tett fel itt ezzel kapcsolatban kérdést, nem tudom mi lehetne a megoldás, mert lelkileg kicsinál.

2022. ápr. 6. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
2022. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tipp, ötlet. Nekem terhes a ragaszkodása.
2022. ápr. 6. 20:43
 3/9 A kérdező kommentje:
Már semmi kedvem vele semmilyenfajta kommunikációhoz. Napi kommunikáció nekem sok, elég lenne bőven heti 1.
2022. ápr. 6. 20:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell telejsen csak épp visszafogni a szintet.
2022. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Tedd ezt, legyen csak heti 1 beszélgetés. Kezdd el nem felvenni a telefont, később visszaírni, ilyenek.
2022. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne reagálj, ilyen egyszerű.


Persze menni fog a sértődés, de ne vedd fel neki, írj vissza később. TE szabd meg, mikor beszéltek...

2022. ápr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Tipp: egyedül van, nincs párja?
2022. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van párja.
2022. ápr. 17. 16:56
 9/9 anonim válasza:
17 éves koromban mindenféle kontaktot megszakítottam vele. 23 vagyok
2022. júl. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!