Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit vegyek apukám születésnapj...

Mit vegyek apukám születésnapjára?

Figyelt kérdés

Igazából az utóbbi években szinte mindig ugyan azt vettem neki szülinapra, névnapra, karácsonyra. Bort, valamilyen illatszert meg bonbont/csokit. Nem vagyok jó ajándékozó, a barátaimnak, páromnak mindig valami élményt szoktam ajándékozni, ami később szép emlék marad. Apukámmal alapból elég ritkán találkozok, jobb esetben havi 1x és elég elfoglalt ember. Anyukámmal még kiskoromban elváltak úgyhogy igazából nem is ismerem annyira hogy miket szeret meg miket nem.

Kiindulási alapnak talán annyi van hogy szeret horgászni, meg régen vadászott is de ez nem tudom mennyire maradt meg az évek alatt. Horgászcuccokhoz őszintén egyáltalán nem értek, meg nem tudom hogy mi az ami esetleg már van neki úgyhogy azt nem szívesen vennék. Valami ezzel kapcsolatos könyv is kizárva mert nem szokott olvasni. Így teljesen tanácstalan vagyok.

A születésnapja a héten van, de valószínűleg leghamarabb 2-3 hét múlva találkozok vele szóval még rendelni is lenne időm. 46 éves lesz, bár nem hiszem hogy ez sok mindent befolyásol. A keret olyan 10 ezer forint lenne.



2022. ápr. 25. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy közös mozi apa-lánya program a Cinema VIP-ben.

Vagy esetleg vmi ruha,pénztárca,öv.

Tematikus étterem ha szereti az ilyet.

Most hirtelen ezek jutottak eszembe.

2022. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy horgászni, vagy hasonló programra elvini.
2022. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kovpet ***** válasza:
Általában nem jó terv valakinek a hobbija szerint ajándékozni. Ő ért hozzá, te nem, neki vannak felszerelései és tervei ezek bővítésére, amikről te nem valószínű, hogy pontosan képben vagy. Szinte biztos, hogy nem olyat vennél, amit ő szeretne birtokolni. Esetleg utalványt valami szakboltba?
2022. ápr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy közös kirándulás a Mátrában,pl.Sástói kalandpark,vagy Sátoraljaújhely
2022. ápr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!