Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednéd a 17 éves gyerekede...

Elengednéd a 17 éves gyerekedet Németországba randizni?

Figyelt kérdés
Ha Egyedül menne, vonattal.

2022. máj. 6. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen kizárt!
2022. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
92%
sajnálom kérdező, de nem hiszem, hogy a szüleid kidobnak majd sokszás eurót csak azért, mert szeretnéd magad valami elég veszélyes és bizarr helyzetbe belerángatni.
2022. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
88%
40. Felőlem..... akár taiwanon is keresgelhetsz... de akkor ne a gyk-n nyígjál h nem engednek el... 😂😂😂
2022. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
92%
Ki van zárva, hogy elengednének a szüleid, amúgy az e kérdés kapcsán hozzám érkező trágárkodó privát üzi sem hat meg túlságosan.
2022. máj. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 A kérdező kommentje:

#44

nem küldtem neked semmilyen privátot

2022. máj. 7. 09:33
 46/77 anonim ***** válasza:
94%

"Honnan veszed, hogy a lány megy? Idézd már, ahol ezt írtam!"


Ühüm. Nos, kérdező, hímringyókra is van igény. De az is lehet, hogy eladnának rabszolgának. Nyugaton is vigyázni kell, Angliában például gyakoriak az olyan esetek, hogy munkaképes embereket kicsábítanak, foglyul ejtik és dolgoztatják őket, cserébe egy pudvás szobában összetömörülve másik 6 emberrel aludhat és kenyeret és vizet kap enni.

2022. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
90%

Ha Bryan Mills lennék, (Az Elrabolva c. film ex titkosügynök "superman" apukája) azért nem, mert ő sem engedte volna el, de mivel nem vagyok az, azért nem, mert ha szarban lenne, nem tudnám levadászni az egész maffiát, hogy megmentsem, és megtalálni nulla nyom és kapcsolat alapján.


Ha annyira nagy legény a legény, akkor jöjjön ide, mutatkozzon be, minimum legyen lefényképezve, az irataival együtt, stb., de inkább ne menjen egyáltalán. Ha a lány világot akar látni, menjen veletek. De egy év alatt úgyse nő be a feje lágya, ha ennyi kevés volt hozzá.


És igen, valóban van olyan, hogy kicsalnak valakit munkával kecsegtetve, vagy randival, stb. és aztán szépen elveszik az igazolványát, mobilját, és néhány pofonnal megtanítják, hogy hol a helye és mi a dolga.


Lehet, hogy csak rémeket látunk, és valóban rendes srácról van szó, de akkor se. Még Magyarországon is óvatosan megyek internetes ismerkedés után randira élőben:

1. olyan nyilvános hely, amit én is jól ismerek, tudom, hol kapnék segítséget...

2. az meg alap, hogy élő videóbeszélgetés is, mert lehet, hogy a gép mögött egy 70 éves perverz veri ki.

3. közeli hely, mert simán lehet, hogy a harmadik percben leesik, hogy valójában nem is olyan, mint mutatta magát, és akkor nem vesztettem sokat. De olyan esettel is találkoztam, hogy egy lány első randira ment, aztán pofára esett, mert nem ment oda hozzá senki. (vagy megmustrálta az illető, és nem jött be neki, de telefonba nem mondott semmit, vagy el se ment, csak átverte) A lány hívogatta, de nem szólt bele, egészen addig, ameddig le nem merült az egyenlege, aztán leszólított engem hogy hadd hívja fel a telefonomról... ja a srác felvette mindig, csak nem szólt bele, hanem szimplán hallgatott.


Semmire kimenni meg durva.


Igen, jöjjön a srác először, ha annyira akar, Budapest is elég szép, és akkor legalább a lány biztonságosabban ismerheti meg, de még így is necces.

2022. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 NTBS ***** válasza:
96%
Nem.
2022. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2022. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
94%
Az én fiam "csak " Szlovákiába járt 16 évesen, első szerelem, a határtól pár buszmegállóra....de már attól kivert a víz. Azért Németország kicsit más, semmiképp sem engedném el egyedül, amúgy tényleg nem lehet manapság tudni kiféle, miféle...bemondásra bármit beadhat... Tudom hogy nehéz őket visszatartani még józan észérvekkel is-pláne azokkal:)- de én biztos nem engedném..
2022. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!