Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok, gimnazista...

17 éves vagyok, gimnazista lány. Azon gondolkozok, hogy érettségi után, kimegyek 1 évre Németországba dolgozni, aztán hazajövök, és folytatom a tanulmányokat Megérné ez?

Figyelt kérdés

Fősulira,vagy OKJ-s képzésre gondoltam mindenképp.

Azért mennék ki,hogy legyen egy kis megtakarítàs,amit félre tehetek,és befektethetek.

Aztàn azt csinàlhatok,amit szeretek.


2017. ápr. 11. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már kimész dolgozni, akkor miért nem ott jelentkezel valahova?
2017. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindenképp csináld azt, amit szeretnél. Bár nem egy habostorta Németország. Én személyszerint biztosan nem mennék ki külföldre addig " élni " addig ameddig Mo.-n aratom a babérokat \próbálkozom\

Mindig ez a B terv.

21/f

2017. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mihez szeretnél kezdeni az életeddel.
2017. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kiköltözési költségekkel, a megélhetéssel is számolj. Nem konkrét munkára mész ki, akkor arra is kell pénz, hogy addig megtudj élni, míg nem találsz valami munkát. Elég nagy költségekkel jár a kiköltözés, nem biztos, hogy 1 év alatt visszahozza az árát, ha nem konkrét munkára mész ki.
2017. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!