Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez tényleg ennyire életbevágóa...

Ez tényleg ennyire életbevágóan fontos?

Figyelt kérdés
Van rajtam 5 kg plusz, és nem gyors az anyagcserém, könnyen hízok. Apám annyira erőlteti h konditerembe járjak, h lefogyjak, és h gyönyörű alakom legyen.. Utálom! Egyszerűen utálok oda járni de nem érdekli! Kiszámoltam, és ha kb. fele ennyit ennék, akkor 2 hónap lenne ilyen tempóban egy kgt leadni. Mondtam neki, erre elkezdett kifigurázni, h így soha nem lesz belőlem semmi.. És h akkor hizzak el, nem érdekli. Aztán máskor amikor vki kisebb programra is nemet mondok ami mozgáshoz köthető máris újból kezdi. 20 kg plusz van rajta, és amikor mondom neki, azt mondja, hogy azért mert ő már idős, és h régen kocka hasa volt.. 5ös tanuló vagyok, próbálok teljesíteni, de már ezt sem elég neki.. Állandóan kifiguráz, bánt. Amikor leulok tvzni, már kezdi is h novesztem a picsámat szó szerint. Anyámra sem lehet számítani, bizonyos okok miatt. Elsősorban azokat kérdezem, akiknek van gyermekük, de ha nincs az is jó. Tényleg ennyire fontos ez?

2022. máj. 13. 18:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező: esetleg szobabicikli mennyire lenne alternatíva, jó ötlet? TV nézés közben is tudod tekerni.

Fontos, hogy ne gyötörd magad koplalással, nem tudom mit értettél azon, hogy "ha feleennyit ennék".

2022. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Te érezd amgad jol a bőrődben ez a fontos csak.
2022. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2022. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%
"Lehet nem rosszindulat vezérli" de, a rosszindulat vezérli. saját tulajdonának kezeli a gyereke testét. Hányinger az ilyen apa.
2022. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
27%
Én azért szeretném ha leírnád,hogy hány kg vagy,illetve milyen magas. Ha csak plusz 5 kg-ról lenne szó,szerintem azért nem szólna apád,mert az szinte meg sem látszik.
2022. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%
Hagy tudja már a kérdező milyen kötözködős állat a faterje jobban mint itt a válaszolók.
2022. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban magadért felelsz. Mint írtad, a húgoddal sokkal megengedőbb apukád. Ez esetben nem kell érte aggódnod. Nyugodtan nézz ki olyan egyetemeket, amelyek messzebb vannak, így lakhatsz majd kollégiumban.

Próbáld elfogadni, hogy apud bogaras, beteg ember, ezért bánt téged, nem azért, mert értéktelen lennél vagy bármi baj lenne veled. Vele van gond, nem veled. Viszont mivel ő a felnőtt, ezért nincs esélyed "csatát nyerni" ellene. Bizonyos csatákat úgy "nyerhetsz meg", ha részt sem veszel benne. Próbáltad már, hogy egyetérts apáddal? Valamibe jön, hogy kioktasson és csak bólogass, közben engedd el a füled mellett. A lényeg, hogy maradj nyugodt. Ha szükséges, lélegezz mélyeket és számold közben a mély lélegzeteket magadban, és mantrázd, hogy nem számít, ő mit gondol, neki mi a fontos, az számít, hogy neked mi a fontos.

Neked az a fontos, hogy tovább tanulj, legyen egy jó végezettséged és utána boldogan élj valakivel, akinek pont ezek a dolgok fontosak szintén és úgy fogad el, ahogyan vagy.

2022. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
20%
De kár, hogy törölték azt a kérdést, ahol a szerető dumált 5 kiló feleslegről a feleségen... Nem te vagy? 😂
2022. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
92%
Mond meg apádnak, hogy ő is fogyjon, az öreg vagyok csak kifogás. Sztm magával nincsen megelégedve. Mond meg neki, h menjetek együtt vagy az egész család. Attól mert pl valaki vékony genetikailag még kell s mozgás.
2022. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem pszichopata az apad es az anyad is.Sehogyan ss akarnak elfogadni,a jegyeidet betegesen probalnak kordaban tartanies folyamatosan a sulyoddal csesztetnek.Valoszinu ha nem tudsz fog,ni es szeretnel vagy van basonlo problema az mind amiatt van mert teged ezzelpszichesen bantanak. Kollegiumot tudsz kerni?
2022. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!