Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez tényleg ennyire életbevágóa...

Ez tényleg ennyire életbevágóan fontos?

Figyelt kérdés
Van rajtam 5 kg plusz, és nem gyors az anyagcserém, könnyen hízok. Apám annyira erőlteti h konditerembe járjak, h lefogyjak, és h gyönyörű alakom legyen.. Utálom! Egyszerűen utálok oda járni de nem érdekli! Kiszámoltam, és ha kb. fele ennyit ennék, akkor 2 hónap lenne ilyen tempóban egy kgt leadni. Mondtam neki, erre elkezdett kifigurázni, h így soha nem lesz belőlem semmi.. És h akkor hizzak el, nem érdekli. Aztán máskor amikor vki kisebb programra is nemet mondok ami mozgáshoz köthető máris újból kezdi. 20 kg plusz van rajta, és amikor mondom neki, azt mondja, hogy azért mert ő már idős, és h régen kocka hasa volt.. 5ös tanuló vagyok, próbálok teljesíteni, de már ezt sem elég neki.. Állandóan kifiguráz, bánt. Amikor leulok tvzni, már kezdi is h novesztem a picsámat szó szerint. Anyámra sem lehet számítani, bizonyos okok miatt. Elsősorban azokat kérdezem, akiknek van gyermekük, de ha nincs az is jó. Tényleg ennyire fontos ez?

2022. máj. 13. 18:44
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

#11 nem akarnak bentit venni, mert drágálják, meg biztosak benne h amint megvennék, nem használnám.

#12 nekik sajnos nem

#15 165 cm vagyok, és 60 kg

#17 az az igazság h én már szakmán gondolkodom. Ahoz h egyetemre menjek, a lakhatatáshoz is egy rakat pénz kell, a tandíjról meg ne is beszéljünk.. Tanárnő, v óvónő szívesen lettem volna, és angolból felsőfokúm is van, ki mentem volna dolgozni, de hát így sztem marad a szakma, tőlük nem kell pénz egyetemre sem.

#18 nem, nem én vagyok

#19 igen, mondtam neki, akkor elkezdett oktatni h ő már leelte az életet, és h had ne mondjam már meg neki, meg h ő már talált párt, stb. Stb.

#20 nem engedik a kolit

És most kitalálták, h lekorlátozták a telefonom napi 3 órára, h ne nyomkodjam. Komolyan óvodában érzem magam

2022. máj. 14. 08:29
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valahogyan bele kell hogy menjenek a koliba..


Egyetemen van osztondij,hitel amit felvehetsz amig nem tudsz mibol elindulni,illetve nyaron dolgozni ha elengednek.Hazudj nekik valamit hogy pl bele akarsz adni a kiadasokba(kozben a tobbit elteszed szepen)

Van sajat bankszamlad?

2022. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Engedik, sőt erőltetik is, h dolgozzak nyáron, de bankszámlám nincs, és amit össze pincérkedek, az nem fedezi majd az egyetemi megélhetésem, plusz a tandíjat. Az ösztöndíjhoz nem vagyok elég, a hitellel meg az a baj, h én fősuli után minél hamarabb mennék ki külföldre, és nem hiszem h évekig itt tudnék maradni törlesztgetni
2022. máj. 15. 08:59
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell itt maradni törleszteni, kintről is tudod.
2022. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 dregor ***** válasza:
100%
Ha hazaviszel egy pasit, akkor apád békén hagy végre? :D
2022. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!