Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen viszonyban vagy felnőtt...

Milyen viszonyban vagy felnőtt korodban a biológiai anyukáddal/apukáddal aki nem foglalkozott veled, miközben a nevelőanyád/nevelőapád szivvel-lélekkel a sajátjaként nevelt fel?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az (edes)apammal nem tartom a kapcsolatot. 5 voltam, mikor elvaltak, azutan egy kezemen meg tudom szamolni, h hanyszor keresett. Mara felnott vagyok, ujra megkeresett, de nem sikerult rendezni a kapcsolatot, igy nem tartjuk.

Neveloapamra tekintek apamkent, o is ram lanyakent. Ezt apamnak is elmondtam.

2022. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az számít hogy ki hogy szeretett szvsz és ki nevelt.
2022. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

1es

Dettó 5 voltam, szinte minden hasonló, bar engem apám sose keresett, sose fizetett gyerektartast sem

2022. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyem sem fizetett, ha ez vigasztal😂

Meg kb 3x lattam rovidebb ideig, mire 30 lettem. Szal nem vitte tulzasba😝

Most mar bezzeg teperne, de tul keso

2022. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem értem az olyan embert, aki elhagyja a gyerekét akkor, amikor annak szüksége volna rá, de amikor már felnőtt is vígan áll a saját lábán akkor előmászik a pöcegögörből. Mit vár az ilyen nyomorult? Hogy majd a nyakába borul az, akit elhagyott? Egye meg az ilyen donort a penész!
2022. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélek velük.

A nagyszüleim a "nevelőszüleim", őket mindennap hívom, van, olyan, amikor egy órát is beszélünk (már nem velük élek).

A szülőanyámról évek óta nem tudok semmit, apám néha próbálkozik a szülein keresztül, de pont miatta és a tesóm miatt kellett megváltoztatnom a számomat, mert sms-ben olyanokat írtak, hogy öljem meg magam.

2022. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6.: Még fel is jelentettem volna azt a donort és a tesót a zaklató szövegeikért.
2022. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!