Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit csinálnátok/szólná...

Szülők! Mit csinálnátok/szólnátok ha a 14 éves lányoknak 21 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 22:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
13%
11-es, a testi érésre gondolnak. Mert régen valóban nem volt megszokott h 9 évesen menstruálnak a kislányok, ma meg igencsak.
2022. máj. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
33%
7 törvény szerint legális, csak szólok öreglány.
2022. máj. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
#13 Ezekről a "de hát legális" fajta hozzászólásokról mindig az a kérdés tevődik fel bennem, hogy az ilyen mondjuk a 11 évest is megdugná, ha legális lenne? Rohadt szánalmas egy mentalitás. A moralitást nem a törvény határozza meg(A törvény tulajdonképpen csak egy papír, amit bármikor szét lehet tépni, nem egy kőbe vésett dolog), a moralitás az elmúlt évtizedek, századok tapasztalatain alapul, most gondolkozz el egy kicsit azon, hogy az emberek jelentős százaléka vajon miért nem helyesli azt, hogy egy 21 éves vagy akár idősebb pali általnos iskolásoknál próbálkozik.
2022. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10%
14 mert korlátok között éltek. Nem vagy a példaképem, nem kell a ködös ideológiáid követnem ugyebár
2022. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
15%
#15 Tehát a kérdésre nem is írsz semmit, értem, nincs több kérdésem.
2022. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
24%
#15 Egyébként nem attól leszel korlátok nélküli szabad ember, hogy felépítesz magad körül egy ideológiát és aszerint élsz, így te is csak saját magad rabja vagy, semmi más.
2022. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%
#10 Hát nem tudom. Én 33 vagyok. 15 évesen még egy osztálytársam sem csókolózott középiskola első osztályában. Átlag szerintem 17,5 évesen vesztettük el a szüzességünket és szinte mindenkinek az első kapcsolata legalább 4-5 évig tartó komoly kapcsolat volt. Nem olyan rég volt ez azért. Kolléganőm lánya 15 éves, nem győzünk hűledezni, hogy miket mesél, kit hogy pipáznak le a lányok a mosdóban egy szál cigiért, melyik buliban kit ujjaznak meg, fogadásból melyik lány gruppenel. Hát igen, tenyleg ugyanúgy hangzik mindkettő.
2022. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%

Amiről írsz, a te kis moralitásodról, ugyan úgy emberek találták ki. Miért jó az, hogy mások döntik el, hogy egy tizen éves lány kivel akar együtt lenni? És ha kihasználják? Aki naiv, az tök mindegy, hogy egy vele egy korúval van, vagy idősebbel, mert mindkettő ugyan úgy kitudja használni.


Plusz itt vagyok példaként akár, 17 éves lesz exem, 15 éves volt mikor össze jött velem. 1 évig voltunk együtt kapcsolatként.

9 hónapig nem találkoztunk, most a születésnapom után 1 héttel találkoztunk újra.

Lefeküdt már velem, de a találkozókor csókon kívül más nem történt.

Azóta is beszéltünk, mióta szakított, bár volt két baromságom, de ha azt vesszük nem voltunk kapcsolatba, illetve én azóta is érte sírok. És nem csak azért, hogy legyen kit baszni.

2022. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
Örülnék, hogy végre lett szerelme. Várnám, hogy megismerhessem a gyermekem választottját.
2022. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%
#18 A morál tapasztalat, ezt nem lehet kitalálni. Az, hogy 1000-ből 1 ilyen kapcsolat működik még nem jelenti, hogy mind fog, sem azt, hogy ez normális lenne. Egyébként nem te írtad, hogy 18 év alatti barátnőd nem volt még? Na mindegy...
2022. máj. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!