Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinálnátok, ha az ikerház...

Mit csinálnátok, ha az ikerházban ahol laktok a szomszéd 14 éves fiú bulit tartana és hajnali 5ig ordítanának, innának a teraszon?

Figyelt kérdés
Már volt egy ilyes eset-alig aludtunk valamit. Ráadásul kisbabánk van,eleve fáradtabb vagyok. Nem akarom szemét lenni,h beköpjem a szüleinek- de a párom rengeteget dolgozik-csak hétvégén van lehetősége rendesen aludni.
2018. jún. 23. 20:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

"Már volt egy ilyes eset-al"


Ha csak egy ilyen eset volt, abból ne csinálj nagy ügyet. Beszélj a fiúval, és kérd meg, hogy legyen tekintettel rátok. Jobb a béke...( rossz szomszédság török átok!)

2018. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%

Rárúgnám tokostul az ajtót, és a gallérjánál fogva felemelném, majd közölném, hogy vége a bulinak. Most!

Az a tapasztalatom, hogy a szép szó, "légy szíves, kérlek" semmit nem ér.

2018. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
87%
Én nem szólnék, ha mondjuk egy évben 2-3 előfordul, de ha havonta több alkalommal ismétlődik a dolog, akkor már más a helyzet. Meg kell húzni egy lélektani határt, hogy mi fér még bele. Ha túlmegy ezen a határon, akkor szólnék a fiúnak, ha nem hat, megyek a szüleihez.
2018. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért-telefonról mindig bénázom. Hát 10 után ha ordítanak tervezek szólni nekik,hogy csitu..de ki tudja,érdekli-e őket.
2018. jún. 23. 21:00
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szólnék kedvesen a szüleinek. Ha nem elérhetőek, akkor a gyerekeknek. Ha nem fejeznék be, 10:02-kor rájuk hívnám a rendőröket. Ismered a mondást: "nem kell a pofon és a gazdája közé állni"?
2018. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%

Rendőrt kell hívni, ennyi. Nem kell finomkodni, ő sem viselkedik úriember módjára.


Ne a telefont hibáztasd, nem az ír rosszul, hanem te.

2018. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem a telefont hibáztatom- írtam,hogy bénázom. 😂
2018. jún. 23. 21:20
 8/22 A kérdező kommentje:
A csecsemőt meg hagyjam magára ,mi? 😬
2018. jún. 23. 22:00
 9/22 anonim ***** válasza:
52%

25 éves vagyok, volt egy elég komoly bulizós korszakom kollégiumban. De az egy kollégium.

Most albérletben vagyok, ha a szomszéd lakásban egy 14 éves gyerek bulit tartana, úgy vágnám nyakon hogy a taknyán csúszna.

2018. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
2-es nem tennél te ilyet. Ne álltasd magad. Max rendőrt hívnàl.
2018. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!