Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondtam anyuéknak, hogy a...

Elmondtam anyuéknak, hogy a nővéremnek 2 pasija van egyszerre, de nem hitték el és most én vagyok a hazudós itthon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem hazudtam, de anyuék nem hiszik el, még engem szidtak le, hogy hogy találhatok ki róla ilyeneket és hogy szálljak le róla, meg ne hallják még egszer, hogy kötekszem vele...Én vagyok a rossz és a hazug, pedig nem is hazudtam. Hogy bizonyítsam be anyuéknak, hogy tévedtek és ártatlanul csesztetnek? A nővéremet meg bálványozzák, pedig ő egy hazug, kétszínű perszóna, de mindig neki adnak igazat.

2022. máj. 31. 11:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Az nem értem hogy minek foglalkozol olyannal amihez semmi közöd. Én akkor se árulkodtam volna ha a tesómnak egyszerre három pasija lenne.
2022. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Miért mondtad el? Magánügy.

Te a saját dolgaiddal foglalkozz.

2022. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mert őt mindig szentesítik és mindig hozzáhasonlítanak engem, és hogy lássak nem olyan tökéletes amilyennek ők hiszik. De amit én mondok azt le se sz@rják, ha meg ő mond rólam valamit azt szentírásnak veszik.
2022. máj. 31. 11:43
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
"De amit én mondok azt le se sz@rják, ha meg ő mond rólam valamit azt szentírásnak veszik." És ez most fordult elöször elö, vagy máskor is igy volt? Ha igy volt akkor meg tudhattad elöre. Akkor meg???????? Az én olvasatomban a leirásod igy néz ki: Probáltam szemétkedni de nem jött össze. Fel vagyok háborodva!
2022. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 qkker1 ***** válasza:
83%
Minek kellett belepofáznod abba, amihez semmi közöd?
2022. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Spicli
2022. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Mekkora vamzer vagy :D
2022. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Semmi közöd nincs ahhoz, hogy a tesód hány pasival áll össze. Lehet megbeszélték a dolgot és nyitott kapcsolatban vannak. Vagy már rég szakítottak csak nem kötik az orrodra. Vagy szimplán félreértettél valamit.
2022. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen milyen érett angyal mindig mindenki. Ti nem voltatok meggondolatlan tinik? Nem véletlen egy folyamat a felnőtté válás, az érés...A gyerekeitekkel is így beszéltek otthon, ha olyat csinált, amit esetleg másképp kellett volna, csak még nem jött el a szitu, hogy tanulhat a hibáiból?


Kérdező, szerintem engedd el ezt a bizonygatást, majd idővel kiforrja magát a dolog és összeáll a szülőkben a kép, ha valóban igazad van.

2022. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell "érett angyalnak" lenni ahhoz, hogy ne légy rosszindulatú. Mert a kérdező egyszerűen rosszindulatú volt.


És igen, a gyerekemre is rászólnék, hogy ne árulkodjon. Remélhetőleg, ha másból nem is, a válaszokból okul valamennyit a kérdező... Bár ahogy látom valamiért a szüleinek se Ő a kedvence 🙄

2022. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!