Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt miért csinálják szüleim?

Ezt miért csinálják szüleim?

Figyelt kérdés
Eszméletlen módon idegesít, hogy kvázi a véleményem sosem számít. Mindent jobban tudnak, ha külföldi kiköltözésről van szó pl, még ha sose voltak az adott szituációban sem. Például egy külföldi ország beutazási, beköltözési feltételeiről van szó, ők ugye NEM tudák, hogy mik a pontos szabályok, de már kijelentő módban beszélnek, hogy "ez így van, ez úgy van" 0 utánajárással. Én meg aki mondjuk utána olvasott, és konkrét kutató munkát csinált hivatalos forrásokból nézek, hogy hát ez nem igazán van így, de mintha csak mivel az én számból jön ki, akkor a fejükben valszeg ez a "hülyegyerek, mit tudsz te?". Aztán ha meg is hallgatják, pár hét múlva mintha megint csak "ez nem így van hülyegyerek" jön fel, és kezdődik elölről. Volt már hasonló valakivel? 20/F

2022. jún. 4. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
nemtom
2022. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
és miért vitatkozol...? Nem mindegy? Hadd mondják a magukét...
2022. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy ilyenek akkor meg minek erőlködsz? Nem azért, de te sem lehetsz a legélesebb kés a fiókban.
2022. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#3: bizony-bizony... :)
2022. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 azért mert őket kell meggyőzni egyes dolgokról. Nekem is érdekem ez-az. Pl, hogy adnak-e pénzt valamire vagy sem
2022. jún. 4. 13:05
 6/15 Flagstaff ***** válasza:
89%
Szerintem féltékenyek, hogy te jobban tudsz náluk dolgokat, pedig ők az idősebbek.
2022. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

5: aha.... tehát ha sikerül meggyőznöd őket valamiről, akkor az a sikerdíjada, hogy kapsz pénzt "valamire".


LOL

2022. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
#6 Nem, egyszerűen beszűkült a látókörük, ennyi. Nincs itt semmilyen féltékenység, pont, hogy lenézik a kérdezőt.
2022. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#3as vagyok, kérdező, 20 évesen keress valami részmunkaidős melót ha pénz kell, ahelyett, hogy nekik nyavajogsz miközben úgysem adnak pénzt.
2022. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Dunning-Kruger effektus
2022. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!